Jaroslaw Marshall Jelentkezési íve SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ayala

Újonc
2019. 04. 01.
33
30
20
München
LV karakter
Jonas_Marshall
V2 karakter
Jonas_Marshall
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:
ee4fe228cf4c8ee05b113a05bd0f8454.th.png

[ Rózsa Gergelynek hívnak de mindenki csak Gerinek szólít.
17 éves leszek hamarosan, Nyíregyháza mellett élek egy kis kertvárosban és ebből kifolyólag sokat vagyok a barátaimmal, illetve a most kialakult helyzet miatt más a dolog.
Nem gátolja a szerveren való aktivitásomat.
Iskolába járok, hamarosan érettségizem és legfőbbképpen a Rendvédelmi téren helyezkedtem el.
2014 óta Rp-zek különféle szervereken és 2018 óta See-n. Elég idő volt hogy jól kiismerjem a szervert, a közösséget stb..
2 éve edzek ebből is következik hogy hivatásos katonának szeretnék továbblépni. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2018 óta játszom. ]

Eddigi elért dolgok:

[ Eddig kettő frakcióban voltam, de semmi képpen nem akadályozza azt hogy ne ismerném a frakciók tevékenységeit, dolgait. Sokszoros RolePlay szituációban volt részem melyeket akár én is alakítottam ki. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Tulajdonképpen szeretek segíteni az embereknek. A szerveren már rég óta jelen vagyok, egyéb szerepeket betöltve. Szigorú vagyok, ugyanakkor megértő, kitartó, és támogató (személyiség). Ha akarok valamit akkor abba nagyon sok időt és energiát belefektetek! ]

Miért téged válasszunk?
55c191c6323018776a5622663f80ec86.th.png

[ Első sorban elég gyorsan gépelek, mindig figyelek a Chatre ebből következtetve kizárt hogy lemaradjak 1 Pm-ről is. Figyelmes vagyok minden téren.
Megértem az embereket, mindenképp elvégzem a feladatom amit kiosztanak nekem, ha szükséges erre példát is tudok felmutatni, akár IRL is. Tisztelettudó vagyok, a magatartásommal sosem volt probléma. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Körülbelül naponta 10 órákat vagyok jelen, nos ez komplikált mert attól függ mi az adott feladatom tehát milyen helyzetben vagyok. 8-9 órát tudnék rászánni. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ 8-10-12 óra. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Elsősorban feltüntetném neki hogy mivel SGH vagyok ezért nem tudok fixelni sem. Ha továbbra is spameli a chatem figyelmeztetem hogy ne tegye mert akár következménye is lehet. Ezt követően szólnék egy nálam magasabb pozícióban lévő adminnak hogy szankciónálja esetleg bizonyíték fejében fixelje meg az adott járművet. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Feltüntetném neki elsőroban hogy melyik milyen sáv, miután ezzel megvagyunk elmagyaráznám hogy milyen esetekben lehet idejönni (szerelés, olajcsere stb.)
Elmondanám hogy a különböző kategóriában lévő autókat mindig-mindig más árban javítják, figyelmeztetném hogy ha vesz egy kocsit lehetőleg figyeljen oda hogy normálisan vezessen.
Miután megvagyunk a Los Santosi dolgokkal megemlíteném hogy San Fierroba is van egy szerelőtelep. A Szerelés folyamatát melyben az tárul ki hogy legfőbbképpen a duty, majd az elemek fel/le szerelését, illetve a motor javítását, olaj cserélését. ]
13c0e37c1535b7b2040b18bcf5c82e04.md.jpg


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Mindenképpen a városházával kezdeném, itt tud munkát felvenni, az okmányait kiállítani. Következő helyszín a pláza, melyben az alap itemeket tudja megvenni, telefon rádió illetve a ruházati mellékdolgok. Folytatnám azzal ha esetlegesen letenné a jogosítványt hol kezdje, és hogy hogyan kezdje.. Az Autós Iskolát. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Mindenképpen hamar visszaírnék neki, az SGH-nak fontos a PM hiszen legfőbbképpen azért van hogy a Playerek számára nyújton segítséget. Lehetőleg egy korrekt válasszal szolgálok számára. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Nyilván szólok a nagyobb pozícióban lévő adminnak aki jelenleg elérhető (mondjuk ha kevesen vannak szolgálatban) hogy Nonos hirdetést tettek közzé. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ "Nem voltam, Illetve egy Jailem van de csak NAV kulcsok miatt, mivel nem voltam abban az időben elérhető."
Módosítva: 1 Jailem van mivel TeamSpeaken a srácokkal beszéltem miközben kérdeztem hogyan kell a chatet offolni. "ALT"-ra van téve a voice, ezért mivel Bug-os az MTA miközben beszélek és elengedem erősebben megindul a karakter. Ezért kaptam a Jailt, de elfogadtam, nem csináltam belőle elefántot. :D https://imgur.com/Xbs2JNx ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Nem voltam. https://imgur.com/xkD7GTJ ]

Angelo válasza:
A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Bone

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
hello hello,nem lett egy rossz lap, volt időm beszélni veled(ha nem tudod ki vagyok,akkor csak annyit hogy csak az újpest:cool:),vicces fiú vagy, szóval egy esélyt kaphatnál. :geek:
 
  • Imádom
Reactions: Ayala

Ayala

Újonc
2019. 04. 01.
33
30
20
München
LV karakter
Jonas_Marshall
V2 karakter
Jonas_Marshall
hello hello,nem lett egy rossz lap, volt időm beszélni veled(ha nem tudod ki vagyok,akkor csak annyit hogy csak az újpest:cool:),vicces fiú vagy, szóval egy esélyt kaphatnál. :geek:
Bizony tudom hogy ki vagy. :D Örülök hogy megismertelek egyébként. Köszönöm szépen a pozitív szavakat. :)
 
  • Imádom
Reactions: Joshua

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem sok, de nem is kevés. Van még fejleszteni való rajta.
Képeket te is csatolhatnál a válaszaidhoz, feldobná a lapot.
Kicsit kevés a játszott perceid száma a szerveren, nem hiszem, hogy ennyivel készen állnál egy ilyen posztra. De cáfolj rám ;)
Sok sikert kívánok neked.
Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Ayala

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: Ayala
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.