Járművek szándékos totálkárra lövése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ethan B Barger >

Ötleted:
< Valamilyen formában a szabályzatba foglalni, hogy a rendvédelem nem lőheti totálkárra az akármelyik akciójuk során a menekülő illegálosok járműveit. Gyakori a probléma, úgy gondolom. A mai napon egy tökéletes példa volt az üldözés, gyárban kötöttek ki a frakciós társaim. A rendvédelem behatolt, majd a kérésünkre a reakció a megszokott "IC ügy" volt. Ethan B Barger: (( Kocsikat legalább ne lőjétek TK-ra mint ahogyan eddig )) Henrik Muller: (( Ic ügy :d )) >


Megjegyzés:
< Irritáló, hogy a rendvédelem röhögve szétlövi, az illegálnak meg nem adnak fixet. >
 

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Ez a probléma fent áll két illegális frakció konfliktusa esetén is. Az adott szituációban nyertes fél tk-ra lő minden kocsit amivel a másik frakció az rp-re érkezett. Minden kerék kilövése pedig már igazi klasszikus.
 

Csekszusz

Újonc
2019. 02. 11.
5
4
LV karakter
Dave Redan 🦆

TÁMOGATOM

Nagyon zavaró, amikor egy üldözés után meghalunk/bevisznek és mikor mennék vissza a kocsiért akkor totálkárra van lőve. Én még azt is egy jó ötletnek gondolom, hogy ne lehessen kilőni a kocsin 2-nél több kereket.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia! Az általad felhozott példánál én is ott voltam, és ahogy kimentem gyárból sajnos én is láttam hogy teljesen indokolatlanul szanaszét lett lőve az autó. Teljes mértékben meg lehet érteni a helyzetet. Jó lenne, ha ezt szabályba foglalnák.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Nemszeretnék ünneprontó lenni, de ha fedezéknek használod akkor logikus, hogy megpróbál a kocsi alatt átlőni és téged eltaláni. Pullozásnál is hiába a kereket lőjük, ha féllrehord a skúló.
 
  • Vicces
Reactions: Crakix és aPeti

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Nemszeretnék ünneprontó lenni, de ha fedezéknek használod akkor logikus, hogy megpróbál a kocsi alatt átlőni és téged eltaláni. Pullozásnál is hiába a kereket lőjük, ha féllrehord a skúló.
Szia.
Nem vitázni szeretnék. Az egyik kocsi a fal mögött volt, ott lett totálkár. A másik pedig abban a ficakban ami a hegy felől beláthatatlan. Senki nem használt semmit "védőfalnak"..
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Russo és Jhnny

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Szia.
Nem vitázni szeretnék. Az egyik kocsi a fal mögött volt, ott lett totálkár. A másik pedig abban a ficakban ami a hegy felől beláthatatlan. Senki nem használt semmit "védőfalnak"..
Kép, videó esetlegesen egy jobb belátást nyújtana egyébként meg egy hablatynak látszik.
 
  • Vicces
Reactions: aPeti

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Ez a probléma fent áll két illegális frakció konfliktusa esetén is. Az adott szituációban nyertes fél tk-ra lő minden kocsit amivel a másik frakció az rp-re érkezett. Minden kerék kilövése pedig már igazi klasszikus.
Érdekes. Nekem még sosem lőtte ki illegálos a kerekem egy lövöldözés után, sőt! Mi sem lövöldöztük szarrá mások autóit, mert színtiszta kibaszás. Amúgy tényleg nem RP-s szitává lőni az elhagyott autókat. Nem Csecsenföld RP ez. :D
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ötlet felírva, admin/leader meetingen áttárgyalásra fog kerülni, a fejleményekről éresülni fogtok.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: aPeti és Bazsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.