Járművek (karakter) férőhelyének módosítása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 934
4 475
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Hali!

Épp egy G65-be szerettem volna beszállni, mikor rájöttem hogy az bizony csak 2 személyes. Ezzel nincs is baj, írtam volna egy ötletet hogy akár a kliens miatt v4-ben simán el tudnám képzelni hogy a járművek férőhelyébe bele legyen nyúlva, de jött egy ötlet: Miért csak 2 ember férjen el hátul?

A nagyobb, testesebb kocsiba simán elfér hátul 3 ember is, sőtt igazából a járművek többsége úgy van kialakítva, hogy 5-en férjenek el benne.
Amennyiben van rá mód és fejlesztői oldalról lehetőség simán el tudnám képzelni 5 személyesnek a járművek egy részét, legalább a SUV-okat.

Egyszerű ötlet (leírni legalábbis), de azért felvetettem.
Pacsi!
 

Krisiii

Mindenféle mennyiségben májkrém adományt elfogadok
Támogató
2020. 09. 09.
229
256
Budapest
V4 karakter
Dr Nicolaus Rauchenberg
Hozod a formád megint Iván! Tetszik az ötlet, valóban hasznos lenne ha reális keretek között megvalósítható. Sok szerencsét!
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 550
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Az ötlet érdekes, de sajnos nem hiszem, hogy megvalósítható lenne.
Legfeljebb úgy tartom elképzelhetőnek, ha a glue-hoz hasonló rendszerrel van lehetőség hátra beülni. Különben problémák merülhetnének fel (pl. hol van a feje modellezve annak, aki középen ül, hogy tudod kilőni).
 

Browniee

Nyomják meg a piros gombot és nyugodjanak békében
See Game Helpdesk
v4
2019. 09. 18.
604
902
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Cavanagh
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Hali! Én is úgy vélem, hogy jó lenne ha így működne ez néhány autónál. Mindenképpen támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Ivano

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Úgy gondolom ez egy igazán jól össze rakott kiváló ötlet kedves Ivano! Minden szavad szent. Én meg álszent na mindegy..

btw... jó lenne az ötlet, nagyobb autóknál mint a caravelle akár 7 személyes is lehetne a cucc. :D
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
261
464
otthon
V4 karakter
ernest meeks
Szia! Tetszik az ötlet, a 3 fős hátsó talán kicsit bonyolult lenne, max glue rendszerrel lehetne szerintem, a G65 meg tényleg lehetne 4 személyes. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Ivano

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Jó ötlet! Annyit hozzátennék, hogy a rendszer figyelné, hogy hány CM magas a karaktered. Én irl a 160 valahány centimmel lehet bemászok egy e46 hátsó ülésére, de egy 180 centis megtermett ember már nem. A SUV-ok, kombik, 4 ajtós sedanok simán lehetnének 5 személyesek. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Ivano

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 934
4 475
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Amúgy jó felvetés.

dagi.png
 

ceka

Barangoló
Támogató
2021. 12. 31.
149
179
Budapest
V4 karakter
Cameron Klicsko
LV karakter
Rupert Sheen
Az ötletedet teljes mértékben támogatom, különben is.. sok jó ember kis helyen is elfér!
 
  • Tetszik
Reactions: Ivano

Lubo

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 06.
158
78
16
V4 karakter
Joshua Salvatore
LV karakter
Lubo Del Perro
Egy király ötlet, csak is támogatni tudom.
 
  • Tetszik
Reactions: Ivano

Plsvszky

Újonc
Támogató
2019. 02. 06.
11
24
21
V4 karakter
Samuel Antonio de Corleone
LV karakter
Samuel Hernandez
V2 karakter
❌
Kicsit nehezen megvalósítható, de király ötlet. Támogatom!
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 056
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.