Járművek csomagterének arányos beállítása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ashley Styles >

Ötleted:
< Robogók és Motorok csomagtere irreálisan sok mindent bír magában tartani, mindent 100 kiloig. Ennek a szabályozása szerintem realisztikusabbá tenné az RPzést, hogy nem egy kis 5 kilót elbíró csomagtérből szedjük ki a mindenféle fegyvereket, lőszereket, ketyeréket. A beállítás példája: Motorok és robogók: 5 kg. Autóknál a csomagtartó méretétől függően, pl egy VW Golf 1-be kevesebb dolgot lehet tenni mint egy Mercedes Sprinterbe. Sprinternél és más ilyen autóknál akár 250-350 kg.-ig is lehetne pakolni, hisz ez egy kisbusz. >


Megjegyzés:
< Nemrégiben pont ez miatt volt egy adminügyem, hogy egy illető egy kawasaki motorból vette elő a Kalasnyikov gépfegyverét. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy a csomagteret tuningolónál lehessen bővíteni.
Jó ötlet!
Motorok esetén a második ülést elvenni, rátenni egy kis tárolót ami mondjuk +10 kg, így lassítva is a motort.
Robogóknál mivel kisebb a motor ereje így ezt én hanyagolnám.
Autóknál esetleg bodykittel, hogy egy-egy autóra kombi/egyterű modot tenni, ez növeli a méretet.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Szerintem sok mindent nem tenne hozzá a realisztikus rp-hez. Mint én és sokan mások a kisseb olcsóbb autókat egyéb tárgyak tárolására használják. Nyilván nem szép dolog kirántani egy ak-t a mociból de szerintem ez a legkevesebb amit most bolygatni kellene.
 
  • Tetszik
Reactions: König és Bonki

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát szerintem pont megszüntetné ezt amit írtál, véleményem szerint az nem realisztikus rp, hogy egy motorban, trabantban van tartva egy fegyver raktár. Ezért van széf, ezért van ház.
Lenne értelme akkor a dobozos járműveknek, ha nagyobb csomagtere lenne mint más járműveknek.
Az ötletet támogatom, bár tényleg jelen helyzetben nem ez az a fejlesztés amelynek sürgősen be kellene kerülni-e a szerverre.
Üzemanyag fogyasztás realizálásnak szerintem nagyobb értelme lenne, és nagyobb érdek minden játékos számára.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Hát szerintem pont megszüntetné ezt amit írtál, véleményem szerint az nem realisztikus rp, hogy egy motorban, trabantban van tartva egy fegyver raktár. Ezért van széf, ezért van ház.
Lenne értelme akkor a dobozos járműveknek, ha nagyobb csomagtere lenne mint más járműveknek.
Az ötletet támogatom, bár tényleg jelen helyzetben nem ez az a fejlesztés amelynek sürgősen be kellene kerülni-e a szerverre.
Üzemanyag fogyasztás realizálásnak szerintem nagyobb értelme lenne, és nagyobb érdek minden játékos számára.
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy össze-vissza ugrál az üzemanyag szintem. 100%ról kB 20%ra és vica versa. Illetve azon kapom magam, hogy teszek egy kört a mentővel egy távolabbi hívás felé és már félig van a tank.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Buba

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Nagyon adnám ha bejönne ez . Lvn is tökéletes , ott is imádtam . Egyszerűbbé tenné a craftolást is , és a farmozàst . Nem kéne minden x kört újra megtenni , mert mondjuk a sprinter csak 100kg-ot bír. És azt is figyelembe vehetjük hogy valamely szinten szebbé tesszük a közlekedést is. Több nagyobb autó fog az utakon gurulni , ezzel fel is pörgetnénk ezek piacàt is .
 

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Az komoly. Igen, ez egy logikus változás lenne. Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy a csomagteret tuningolónál lehessen bővíteni.
Nonszensznek gondolom, mivel lehetne bővíteni? IRL sem mész be, hogy bővítsd a csomagtartót. Max azzal lehetne megoldani, hogy a hátsó üléseket (ha van) kiveszi a rendszer, de ez elég bonyolult lenne. Az alap ötletet támogatom, de ezt a bővítéses dolgot nem támogatom.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Nonszensznek gondolom, mivel lehetne bővíteni? IRL sem mész be, hogy bővítsd a csomagtartót. Max azzal lehetne megoldani, hogy a hátsó üléseket (ha van) kiveszi a rendszer, de ez elég bonyolult lenne. Az alap ötletet támogatom, de ezt a bővítéses dolgot nem támogatom.
Egy motoron miért ne lehetne kicserelni a csomagtartót? Nem mellesleg újat is lehet felszerelni a kocsik tetejére is pl.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Egy motoron miért ne lehetne kicserelni a csomagtartót? Nem mellesleg újat is lehet felszerelni a kocsik tetejére is pl.
A motoros ötlettel nincs semmi gondom, az autóssal viszont van egy kevés. Lenne rá megoldás, de még senki nem írt semmi értelmeset.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.