Jármű vízből kihúzása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dallas Colt >

Ötleted:
< A vízbe esett járműveket csak szerelőkkel lehet kihúzni ami eléggé irreális. Szerintem nem a szerelőknek kéne az a funkció hogy autót tudjanak kihúzni a vízből. Ők nem is RP-zik le hanem csak beakasszák a csörlőt és húzzák ki. Az OKF-nek több lehetősége lenne az RP-hez és nagyobb jelentősége lenne a frakciónak. Ezt úgy lehetne kivitelezni hogy a Gépjárműfecskendő (Tűzoltóautó) első lökhárítójánál lévő csörlőt használhatóvá lehetne tenni és vele kihúzni az autót miután a szerelők vagy valamelyik vontatóval rendelkező játékos el tudja vontatni. >


Megjegyzés:
< a katasztrófavédelem frakciójában vagyok és ami mai napon segélyhívásba jött egy hívás miszerint árokba esett egy autó. Kivonultunk megmutatták hova esett a vízbe az autó. Szépen le RP-ztük búvárruhát kihasználtam és lemerültem a víz alá hogy beakasszam a csörlőt. RP-vel ki lett húzva az autó és adminnak írtam. És egyből a szerelőket mondta hogy hívjuk őket és kiszedik. Várom a véleményeket és további ötleteket. >
 
Utoljára szerkesztve:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Haliho. Na amúgy az ötlet maga nem rossz, de pár meglátás.
Az OKF-nek több lehetősége lenne az RP-hez és nagyobb jelentősége lenne a frakciónak.
Ehhez egy olyan megjegyzés, hogy a szerveren van 2 szerelő telep és mindenkihez érkezik azért jó számmal vízimentés. Na már most remek OKF-nek lenne lehetősége, viszont ha csak ti tudnátok ezt csinálni túl sok lenne nektek, nem tudnátok szerintem annyi fele menni. Továbbá ilyenkor legtöbbször szerelés is kell. Akkor ilyenkor fenn áll az porbléma, hogy akkor ha kiérkeztek akkor megint még szerelőket kell hívni stb. És mi van akkor ha nincs OKF de van szerelő? A player már fogja a fejét, hogy akkor megint várhat még arra is.
Ők nem is RP-zik le hanem csak beakasszák a csörlőt és húzzák ki
Mi az amit leszoktunk RP-zni, mire való a /me a láthatatlan cselekvések leírására. Na már most a packer-nél egyedül a csörlő beakasztása az ami kicsit szürreális, mert nyilván partról csak úgy bekasztod viszont minden más szépen megy animációként úgymond. Tehát egy folyamatosan látható dolog. Akkor kérdem én az egyértelműt hogy felhúzod a kocsit minek RP-zd le? Azt se RP-zed le, hogy elfordítod a kormányt a kocsiban meg azt sem, hogy felnyitod a csomagtartót, mert van rá anim.


Végső soron amúgy azt mondanám, hogy realitás szempontjából jogos a felvetés, meg én szerintem jó lenne, ha ti is kapnátok erre lehetőséget viszont kicsit túlzásba esel ezzel a szöveggel.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Hali. Úgy gondolom, hogy mint OKF főleader kommentelhetek ide. Nekem is nagyon tetszik az ötlet. Mindenképp be fog kerülni a frakciófejlesztési kérelmünkbe! Köszi az ötletet.
 

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Köszönöm a véleményt.
Ehhez egy olyan megjegyzés, hogy a szerveren van 2 szerelő telep és mindenkihez érkezik azért jó számmal vízimentés. Na már most remek OKF-nek lenne lehetősége, viszont ha csak ti tudnátok ezt csinálni túl sok lenne nektek, nem tudnátok szerintem annyi fele menni.
Szépen lassan szedjük össze a frakciót és próbálunk tagokat is keresni. Szerintem ez egy plusz "motiváció" és jelentés lenne a tagoknak. Lehetséges hogy eleinte nem tudnánk tartani a rohangálást de mivel ez egy rendszer lenne ezért szinte mindig lenne tag aki tudna vízi mentést csinálni.
Végső soron amúgy azt mondanám, hogy realitás szempontjából jogos a felvetés, meg én szerintem jó lenne, ha ti is kapnátok erre lehetőséget viszont kicsit túlzásba esel ezzel a szöveggel.
Szerintem nem esek túlzásba a szöveggel de kinek ki ugyebár.
A szerveren az OKF-nek szinte semmi feladata nincs ha mi tagok nem csinálunk RP-ket. Aminek örülünk hogy másik frakciók szoktak minket hívni RP-re mint most is a NAV hívott minket hogy szedjük ki a vízből az autót.
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Én úgy tudnám elképzelni, hogy a szerelők mellett a tűzoltók is megkapnák azt a jogot, hogy tudjanak felborult autót visszaállítani, illetve vízbe esett autót is kihúzni. Nos, szerintem semmiképp nem kellene megszüntetni a szerelőtelepektől ezeket a jogokat, mivel nem lesz mindig fent tűzoltó.

VISZONT!

Az alkalmazásban be lehetne pipálni, hogy felborult autó, vagy vízi mentés (Ez jelenleg is működik) és akkor automatikusan a tűzoltókat is riasztaná, nem csak a szerelőket.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Én úgy tudnám elképzelni, hogy a szerelők mellett a tűzoltók is megkapnák azt a jogot, hogy tudjanak felborult autót visszaállítani, illetve vízbe esett autót is kihúzni. Nos, szerintem semmiképp nem kellene megszüntetni a szerelőtelepektől ezeket a jogokat, mivel nem lesz mindig fent tűzoltó.

VISZONT!

Az alkalmazásban be lehetne pipálni, hogy felborult autó, vagy vízi mentés (Ez jelenleg is működik) és akkor automatikusan a tűzoltókat is riasztaná, nem csak a szerelőket.
Igen. Valami hasonlóra akartam kilyukadni én is. Ugyanis...

Szerintem nem esek túlzásba a szöveggel de kinek ki ugyebár.
Arra gondoloktúlzásba esésként, hogy az jön le tőled, hogy a szerelőktől teljesen vegyük el ezt, aminek nem látom értelmét. Meg ha ezt kivennénk akkor most egy teljesen jól működő scriptet kéne kivágni a kukába amivel csak visszafelé fejlődünk. Szóval fecsu gondolatát erősíteném. OKF kapjon lehetőséget rá, viszont szerelőknek is maradjon meg. Én ezt valahogy úgy oldanám meg, hogy azért sokszor az a szituáció fent áll, hogy gyorsan lereagálja az utas a vízbeesést, leállítja a motort így nem ázik meg és lesz totálkár a kocsi. Ilyenkor ha csak kihúzni kell a vízből akkor teljesen jó lehetőség lenne az OKF-nek is. Vagy valami hasonló, de erre vannak kreatívabb emberek is hogy kitalálják.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Úgy gondolom, hogy az OKF-nek önállóan is lenne arra kapacitása, hogy a járművek vízből történő műszaki mentését elvégezze és ennek így is kéne zajlania. Érthető okokból már más a bevett szokás, és komplikáltabb is lenne, ha mindenféle emberkéket ki kell hívni helyszínre. A javaslatom az, hogy elsődlegesen az OKF kapjon meg minden ilyen hívást és ha 5 percen belül nem reagál tőlük egység, akkor küldje tovább a preferált szerelőtelepnek. Amennyiben meg az OKF elfogadja, akkor szintén érkezzen meg a hívás a preferált telepnek, hisz a vontatás ettől függetlenül lehet, hogy szükséges. Itt az egyetlen hátulütő, ha feleslegesen kell kijönni, mert nem totálkáros az autó, de ennél reálisabb megoldást nem tudok elképzelni.
 

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Úgy gondolom, hogy az OKF-nek önállóan is lenne arra kapacitása, hogy a járművek vízből történő műszaki mentését elvégezze és ennek így is kéne zajlania.
Nagyon jól írtad, viszont amikor kiszedtünk ma egy autót akkor admin mondta hogy szerelőt hívjunk mert nincs rá lehetőség hogy ő szedje ki. Csinálnánk szerintem simán csak nem tudjuk mivel az adminok nem szedik ki nekünk az autót.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Nagyon jól írtad, viszont amikor kiszedtünk ma egy autót akkor admin mondta hogy szerelőt hívjunk mert nincs rá lehetőség hogy ő szedje ki. Csinálnánk szerintem simán csak nem tudjuk mivel az adminok nem szedik ki nekünk az autót.
Én írtam neked, és ez így igaz. Nem is tehetjük, mert akkor mindenki a szerelőket és a pénzezést megkerülve veletek (adminnal) szedetné ki. Természetesen én is jobbnak és reálisabbnak látnám, ha valahogy ki tudnátok húzni.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Vagy ha nagyon rosszabbik esetben akkor kapnánk packert mi is de szerintem nem jó ötlet ez sem.
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
Hali, sziasztok.

Hasonló nekem is eszembe jutott már hetekkel ezelőtt, hogy mégis hogyan lehetne reálisabbá tenni a vízből kivételt és (igaz én OKF nélkül gondolkodtam) nekem olyasmi ugrott be, hogy amikor csörlő távon belül van a jármű a vízbe akkor ténylegesen odaúszva jelenne meg egy gomb az autón (mint csörlő leakasztásnál) amivel a felakasztás elvégezhető. Ha ezen távon kívül esik az autó akkor a beérkezett hívásra melyben megvan adva hogy vízi mentés szükséges akkor 1 szerelő helyett 2 lép "akcióba". Egyik fogja a packert s helyszínre megy, másik pedig elmegy a kijelölt szerelői kikötőbe (tegyük fel van ilyen) majd hajóra száll mely erre a célra van fenntartva és ő is elmegy a helyszínre, ott a szokásos gombos módon felcsatolja a hajó mögé, amely képes arra, hogy a vízben lévő autót épp annyira a parthoz húzza hogy azt csörlővel el lehessen érni ahonnan a partról a packerral kiérkezett szerelő kihúzza és elvontatja.

Igen-igen, merül fel pár kérdés.. Ezeket meg is válaszolnám nektek, mint lehetséges megoldások.

- Mi van ha csak egy szerelő elérhető? Ha csak egy szerelő van akkor előbb hajókázik majd packert vezet. Packerrel elmegy a hajóért, végzett a dolgával, vissza megy a packerért elmegy az autóért megint majd vontat.
- Mi van ha szerelőtelepekként 1-1 elérhető csak pl. 1 SCCS+1 F&D? -"Sadge moment", közös rádió csatornát kell létrehozni melyet szigorúan csak adott dolgokra lehetne használni.
- Mi van ha a víz feneként van az autó? -Búvár ruha további használata, mint szerelő esetleg OKF-es (?)
- Mi van ha packert, quadot, tűzoltó autót (ezek jelenleg nem rakhatók packerre) kell kivenni? -Ezek packerrel való szállítása gondolom okkal nem lehetséges most sem. Megjegyzésbe bele kell írni, hogy ezen járművek egyikét kell kimenteni, ez alapján tudatosan vontatóval érkezni packer helyett, majd ha elég közel van a jármű a parthoz (Csak akkor) akkor valamilyen paranccsal - mondjuk /kiemel tuzolto; packer; quad - magához getelheti azt az erre felelős játékos.
Mi van ha nem kell vontatni mert nem lett totálkár a jármű? -Legyen az minden esetben, ha vízbe esik, a realitás vonalát követve.

Természetesen OKF-re is lehetne ezt szabni, csak időt kell szánni rá hogy jól legyen kitalálva.

Nos nekem ilyen gondolataim voltak nemrégiben. Talán hasznunkra válik és KÖZÖSEN kitalálunk valamit ha ezek megoldhatók és ami mindenkinek jó.

Edit: Nekem teljesen jó úgy ahogy jelenleg van, csak agyaltam én is pár dolgon.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: zozo117 és jumpi

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Az itt leírt módszerekkel kb 6-7x annyi időbe telne a játékosnak kiszedetni és megszereltetni az autóját a mostaninál. Lehet, hogy ez a feladat az OKF dolga is lehetne, viszont ha ennyi időt vesz igénybe, akkor senkinek sem lesz energiája és ideje ennyit várni erre. Arról nem is beszélve, hogy a mostani rendszerben csak egy helyet kell hívni, ha ilyen probléma van - ebben pedig akár kettőt is / a sorban várni külön, ha szereltetni is kell. Reálisabb lenne úgy, ahogy írtátok de nektek sem lenne türelmetek ennyit várni / ilyen macerásan szerelést intézni magatoknak, ha nem lennétek tűzoltók / szerelők. Nem az OKF ellen szólva, de én nem tartom ezt szerencsés ötletnek. Kapacitásunk van a hívások kezelésére, ennek a rendszernek úgy kell maradnia ahogy jelenleg van. Nem tudom, hogy @zozo117 -ék a Fixből mit szólnának ehhez, de SCCS részről nem szeretném, ha kikerülne akármilyen szinten is a kezünkből ez.
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo
Az itt leírt módszerekkel kb 6-7x annyi időbe telne a játékosnak kiszedetni és megszereltetni az autóját a mostaninál. Lehet, hogy ez a feladat az OKF dolga is lehetne, viszont ha ennyi időt vesz igénybe, akkor senkinek sem lesz energiája és ideje ennyit várni erre. Arról nem is beszélve, hogy a mostani rendszerben csak egy helyet kell hívni, ha ilyen probléma van - ebben pedig akár kettőt is / a sorban várni külön, ha szereltetni is kell. Reálisabb lenne úgy, ahogy írtátok de nektek sem lenne türelmetek ennyit várni / ilyen macerásan szerelést intézni magatoknak, ha nem lennétek tűzoltók / szerelők. Nem az OKF ellen szólva, de én nem tartom ezt szerencsés ötletnek. Kapacitásunk van a hívások kezelésére, ennek a rendszernek úgy kell maradnia ahogy jelenleg van. Nem tudom, hogy @zozo117 -ék a Fixből mit szólnának ehhez, de SCCS részről nem szeretném, ha kikerülne akármilyen szinten is a kezünkből ez.
Egyet értek a Balage által megfogalmazott állásponttal. Nálunk is a nyitvatartási időnk bőven le van fedve, ezt létszám is tükrözi illetve heti szerelési statisztikai is. Ezzel az ötlettel azt látjuk ismételten hogy szerelőteleptől vennének el újabb feladatkört így is rendelkezik már rendvédelem is packerral és volt már ebből is incidens után kineki mi lenne a feladatköre.
Alap ötlet ami felmerült az tiszta és érthető ezzel nincsen semmilyen gond. Viszont mind addig amig vízbe esés előtt kiugranak az autóból, ezáltal nem sérül a motorja legalább ennyi lehetősége legyen a szerelőknek , ha már ezek után egyszerűen beülnek az autóba és elhajtanak.
(Ha már a csörlő beakasztás nem RP-s akkor a vízbe esés utáni elgurulás sem.)
Ettől függetlenül a Fix telepen elég gyakran van sorban állás és várják a hívásokat így ez folyamat még jobban kitolódna.
 
  • Tetszik
Reactions: jumpi

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo
Hello, Fix leadként én is megszólalnék :)

Az alap feltevést értem és tiszta sor, ha jól emlékszem amikor bekerült a packerezés és a vízből kiszedés, ott többször volt inaktív az OKF vagy épp leadcsere volt, gondolom ebből kifolyólag is kerülhetett a szerelőkhöz a folyamat.

Kicsit nekem kacifántos, hogy kiérkezzen egy OKF-es autó kiszedni a vízből az érintettet, majd érkezzenek a szerelőtelepek egy cirka vontatásra. (Sajnos innentől fölösleges lenne ennyi packert tartani mert kerekeken álló autóhoz vontató is elég lenne)
Továbbá említve a csörlő nem RP-s beakasztását, számomra amíg kiugrálnak a vízbeesés előtt a kocsiból, hogy ne legyen totálkáros, kicsörlőzzük, majd beleülnek és integetve elrongyolnak, addig nem látom indokoltnak, hogy még egy fraki becsatlakozzon a kiszedési procedúrába. Ráadásul egy ilyen hívás a többi aktív segélyhívás elől veszi el az időt, nem beszélve a potenciális szerelési összeg kieséséről és az alap szitu valótlanságáról.

Elhisszük, hogy van pillanat amikor várni kell a vontatásra (kár, hogy olyankor nem láttok be a telepekre, hiszen van sorban állás van gyors sáv, és egyéb feladatok a telepen amik prioritásban vannak a vontatással kapcsolatban. Illetve a hívásokat van hogy fél percek után lemondják, vagy szimplán mozgolódnak a jellel a "nyakukon", esetleg intibe járkálgatnak, ez mind-mind lassítja a dolgot a mi részünkről is.. nem üldözni megyünk hanem segíteni :) )

Ismételve önmagam és sok előttem szóló kollégát/játékost maga az ötlet nem rossz és teljes mértékben igazad van, hogy ez így lenne valósághű, de ebből kiindulva akár elhozhatjátok a telepre is és akkor nem kell vontatókat tartanunk.

Személyem szerint és nyilatkozhatok a Fix&Drive Services nevében is, nem szeretnénk ilyen jellegű és mértékű változtatást eszközölni/megélni, ugyanis, ha nem vagytok elérhetőek a szerveren akkor a mutogató ujjak ismét felénk fordulnának. (ehhez kapcsolva sokszor látunk tüzet is esténként, amikor már nem vagytok fent sajnos, ez pont ugyan ezt eredményezhetné.)

Bocsánat, ha kicsit nyers a fogalmazás helyenként, senkit nem kívánok offenzíven érinteni vagy megbántani, természetesen megértem, hogy szükség van RP szituációra.


Chris
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Maradjon csak a szerelők dolga a vízből való kihúzás. Ne kelljen már a játékosnak 2 frakciót kihívnia, így is eleget várnak a szerelőkre.
Rp szerveren nem árt néha rpzni is. Vannak playerek akik azért szeretnének is. Műszaki mentést eleve nehezen tudom egy szerelőtelephez viszonyítani, de arra a tekintettel akit nem vonz egy pofás rp szituáció kialakítása így részemről csak azt a megoldást látom amit néhány fentebbi kommentelő is. Lehessen mindkettőnek a hívása opció.
 
  • Imádom
  • Hűha
Reactions: Bwear és tommenxd

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
V3-on tudtommal a tűzoltóság végzi például a felborult járművek visszafordítását. Ott le merem fogadni sokkal több ilyen precedens van, mégis kibírják az emberek, hogy egy kicsit többet kell RP-zni és várni. Értem én a másik álláspontot is, hogy ezzel több idő van meg mire kiér a másik stb. De ez a szépsége az RP-nek, ennyit csak megér. Lehet szervezni mindenféle tuningtalálkozókat meg eventeket, de az ilyen mindennapi RP-ket nem tudja az überelni, ez teszi széppé a szerepjátékot, hogy egy kicsit nyugalmasan RP-zgetünk a többiekkel és épül a közösség. Érthetőek ezek az érvek is nyilván, van alapja és vannak aggályok, de szerintem a lehetőséget meg kell adni, hogy legalább aki szeretné az a tűzoltókat válassza.
 

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Nos, én megértem mindenki álláspontját főleg a szerelőkét.A Katasztrófavédelem egy RP frakció ami persze pénzszerzésre sem a legrosszabb a kezdőknek. Tavaly óta több változás is volt például hogy a frakció elkezdett RP-zni IRL igazi források alapján amit teljesen próbálunk tartani.
V3-on tudtommal a tűzoltóság végzi például a felborult járművek visszafordítását.
Nagyon jól tudod. Ott van egy tanuló rang is amin el lehet sajátítani az alap tűzoltó RP-t és miután őrmesteri vizsgát letették őrmesterek kapnak tűzoltó fecskendőhöz kulcsot és felderítésre indulnak amin felborult autókat borítanak vissza. Ezt a V3-mas dolgot próbálnánk csinálni és meg is van hozzá írva a tananyag csak senki nem foglalkozik ilyenekkel. Mivel az emberek sajnos átmeneti frakcióra gondolnak hogy amíg nincs jobb ez lesz vagy a másik a másod frakció ami a frakció létszám háromnegyede. Erre lett kitalálva az új ÖTE amivel a másod frakciós emberekre gondolunk(Ki lesz rakva majd ide fórumra is addig ha valaki akar privátban érdeklődhet).
Erre a legjobb középút az lenne ha a tűzoltó fecskendő is tudjon kihúzni járművet hogy aki RP-zni akarna akkor tudjon velünk. Próbáljuk teljesen RP-re irányítani a frakciót.
(ehhez kapcsolva sokszor látunk tüzet is esténként, amikor már nem vagytok fent sajnos, ez pont ugyan ezt eredményezhetné.)
Igen ez előszokott fordulni de ha valakinek sürgősen mennie kell a szerverről mert van dolga ami sokkal fontosabb is akkor elmegy és az a tűz nem lesz eloltva de másnapra mindig el lesz oltva. Gondolom nálatok is van ilyen hogy dolgotok van és ha csak egy ember is van a szerveren aki szolizik mennie kell de sor áll akkor nálatok sem lesz másképp. Mind a kettő szerelőtelepnél volt olyan hogy nem volt szerelő de kellett volna mert az embereknek szükségük volt rátok.
 
  • Tetszik
Reactions: jumpi

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo
Én teljes mértékben megértem amiről írsz és ami mellett kiállsz. Ezzel nincs is semmiféle gond :) hiszen így van értéke egy dolognak.
Viszont én személy szerint nem látok ebbe számomra/számunkra (értsd szerelőtelepek) hosszútávon pozitívumot. Nem tudom mennyire stabil most a frakitok, de egy esetleges újabb inaktív hullám ezt is tudja borítani, amely természetesen a másik irányból is jelen van.
A véleményem mellett álldogálva ugyan azt tudom mondani, hogy a realitáshoz közelítő részét értem, de megélni nem szeretném :)
 
  • Tetszik
Reactions: zozo117

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
268
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Én teljes mértékben megértem amiről írsz és ami mellett kiállsz. Ezzel nincs is semmiféle gond :) hiszen így van értéke egy dolognak.
Viszont én személy szerint nem látok ebbe számomra/számunkra (értsd szerelőtelepek) hosszútávon pozitívumot. Nem tudom mennyire stabil most a frakitok, de egy esetleges újabb inaktív hullám ezt is tudja borítani, amely természetesen a másik irányból is jelen van.
A véleményem mellett álldogálva ugyan azt tudom mondani, hogy a realitáshoz közelítő részét értem, de megélni nem szeretném :)
Mint leírtam ha mi is megkapnánk a fecskendőkre a kihúzó rendszert akkor ha minket hívnak aki RP-zni szeretne akkor mi kihúzzuk az már ők dolga hogy hívnak e szerelőt. Mi megkapjuk a rendszert, nektek marad ugyan úgy minden. De ha valaki velünk szeretne esetleg egy ilyet RP-zni akkor mi ellátjuk a feladatot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.