Jármű kerekek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

etam

Újonc
Támogató
2022. 07. 17.
24
78
LV karakter
theo_lowe
Hali! Megpróbálok rövid és tömör lenni.
Lényegében annyi lenne az ötletem, hogy lehetne gumi szetteket venni, teszem fel téli, nyári, 4 évszakos...
A gumiknak is van egy kopási határa, pl. ezt a szerelők is tudják cserélni, vagy egy külön hely rá ahol lelehet kérdezni mennyire kopott a járművön lévő gumi.
Téli gumi esetén pedig kevésbé csúszik az autó az úton.
Lényegében ennyi.
 

atex

flawless
2020. 01. 05.
316
546
Szia,teljes mértékben megértem az ötleted és Támogatom,lehet sokan gondolkodtunk ezen(legalábbis nekem megfordult fejemben),egyesek lehet fölöslegesnek gondolják,ami lehetséges,viszont több RP helyzetet adna,egyben még reálisabb lenne.Viszont szerintem most,hogy fejünkön a V4 lehetséges,hogy már ez megtörténőben van,de lehet,hogy nem.Szerintem ez nem egy annyira fontos dolog,hogy bármi elé tegyék,de nem lenne rossz,ha lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Tamas0611 és etam

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
312
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
hali, teljes mértékben támogatom a felvetésed, de ahogy felettem már említették is, szerintem erre gondoltak thommasék és talán v4-re megkapjuk. de amennyiben ez nem történik meg, mindenkép hasznos lenne és feldobná a játékélményt.

//telo//
 

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
168
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
Támogatom! Ez hasznos lenne s a realitásra is dobna! Plusz, menne ki egy kis pénz is a szerverről.
 
  • Tetszik
Reactions: Tamas0611

Tamas0611

Barangoló
Támogató
2019. 05. 14.
84
164
V4 karakter
Luis Von Gonsales
Ezt valahogy támogatom, de akkor valami rendszer nem lenne rossz, hogy otthon a sufniba te is tudd cserélgetni őket akár felnivel együtt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.