Jarad Cortez jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
G

grny

w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Cortez>
Középső név:<->
Keresztnév:<Jarad>
Születési hely és idő:<1995.04.02, Las Venturas Medical Center.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<->
Állampolgárság(ok):
<Ausztrál.>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Gimnázium>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas Gymnasium>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Futáros.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.09.04 - 2021.04.27>
Munkaköri leírás:
<Nagykerfutár, termék kiszállítás.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mert nem találtam magamat ott jó helyen, nem nekem való munka volt, és a fizetés se volt a legjobb.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Válasz>
Életkorod:<Válasz>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<KB 2019 karácsonya óta kezdtem a SeeV3 szerverén, majd át tértem ide.>

Mesélj magadról:
<Áron vagyok, 15 éves vagyok. Veszprém megyében lakok. 3 éve RP-zek különféle MTA szervereken, köztük a SeeMTA szerverén is. Szabadidőmben általában RP szervereken játszok, vagy a barátaimmal vagyok. Szókimondó, segítőkésznek találom magamat. Szeretek egy kisebb közösségben játszani, segíteni.>
Mesélj a karakteredről:
<Karakterem neve, Jarad Cortez. Jarad egy nyugodt, komoly személy, aki a munkáját ha kell, nagyon komolyan tudja venni, emellett még tisztelettudó, és "szófogadó" is. Nagyon tanulékony.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Eddig nem voltam még frakcióban.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem voltam még egészségügyi frakcióban, tapasztalatom sincs, de hamar "meg tudnám tanulni" ezzel jó végezni a munkámat a frakcióban.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az, hogy ez a frakció tetszett meg nekem, meg alapból szeretnék segíteni az embereken, és nagyon szeretek RP-zni, és itt elég sokat kell.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Rubophen, Advil, Cataflam, Algopyrin.>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<A mellkasi és hasi szervek sérüléseinek többsége>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Odamegyek hozzá, megpróbálom kényelembe helyezni a könyökét, hogy ne fájjon neki annyira, majd elvégzem a munkát. Fájdalom csillapító gélt kenek rá, majd körbetekerem, majd beviszem a kórházba elvégezni a további műveleteket.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Jarad Cortez.
 
  • Tetszik
Reactions: BandiKaa

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jarad Cortez,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Yui Wride
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.