Japex jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Japex

Újonc
2020. 04. 03.
3
0
LV karakter
Jackson Corey

x3zePcK.png


IG neved:
- Jackson Corey -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2-3 éve aktiv van. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA v2 szerverén, 2 hónapot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez változó, hétköznap olyan 3-4 órát. Hétvégén 7-8 órát is akár. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A mostani időszaknak köszönhetően akár 7-8 órát.. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Értelmesen, ügyes, magabiztos embernek tartom magam. Általában ha valakivel van problémám azt mindig megbeszélem az illetővel, de nyilván kerülőm a konfliktusokat. Az aktivitással se lenne probléma, illetve eléggé türelmes és terhelhető vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretek az embereknek segiteni, illetve a teamspeak feladatokat végrehajtani.l -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban ismertetném vele a teamspeak 3 szabályzatot, illetve a teamspeak funkcióit, és a Jogosultságokat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitás, terhelhetőség, magabiztosság, probléma megoldás. A felsoroltakkal tudnék többet hozzá tenni szerintem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Még konkrét tervem nincs, de nyilván nem 2 hétre gondoltam ezt az egész dolgot. Hanem akár hónapokra is. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megadom a tiszteletet annak a személynek aki viszonozza is ezt. -
- Gyors vagyok. -
- Vicces, szorakozatató -

Negatív:
- Néha a viccet túlzásba viszem. -
- Ha az illető nem kellő tisztelettel beszél, lekezelő stilus. -
- Néha fáradékonyság. -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Orosz István vagyok. Jelenleg 17 éves vagyok Sárospatakon élek. Sportolással nagyon jó kapcsolatban vagyok, jelenleg is focizok. A mostani időszaknak köszönhetően igaz el kellet egy kicsit hanyagolnom, de ez mindenképpen változni fog. Sportolásban a focit űzöm de pl a kosárlabda, a kézilabda sem áll tőlem messze. Szeretek kocsikázni este néha a városban, hamar ismerkedő ember vagyok. Mindenkivel jól ki jövök általában, ezért is kerülöm a konfliktusokat. Segitőkész ember vagyok, tehát amiben kell általában itthon apámnak is szoktam segiteni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.04.15. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem lett valami erős lap. A TS meghallgatásra alaposan készülj fel.

EDIT: TS meghallgatásod nem sikerült. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.