James Wolf Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pisti120

Újonc
2022. 03. 19.
16
11
V2 karakter
William Wilson

sccs2.png


Jelentkezési Lap
IG NEVED:
James Wolf
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 16423
IC SZINT: 18
KOROD: 15 éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen.
EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK,Német maffia
TÁVOZÁSAID OKA: már egy kicsit meg untam a dolgokat mind a 2 helyen és ki szeretnék valami újat probálni.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam még.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nem voltam frakcioba.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: nem voltam frakcioba
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 1-3 órát tudok lenni.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 1-5 órát tudok lenni.
PÁR MONDAT MAGADRÓL: Pistinek hivnak. Debrecenbe járok iskolába most keztem a 9 ósztályt vilanyszerelönek tanulok.Hobbik: Focizok 7éve kézilabdásztam is 2 évet 2 éve rp-zek.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mivel még nem voltam szerelö ezért ki szeretném magam probálni a szakméban és melesleg új embereket meg ismerni és jokat rp-zni.
EGYÉB MEGJEGYZÉS: További szép estét/Napot.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.12 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.