James Wodbrook jelentkezése See Game Helpdesk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Orbán Bálint-nak hívna. 18 esztendős vagyok. Veszprém megyében lakok egy kertes házban a szüleimmel. Zala megyébe járok iskolába Szakgimnáziumban. 10 osztályba járok. Közepes tanuló vagyok átlagosan.Van egy húgom jól kijövök vele. Nyáron megyek nehéz gépkezelői tanfolyamra és utána már tudnék munkát vállalni a faluban ahol élek. Hobbim a biciklizés. Szoktam segíteni a ház körüli meg a birtokokon a munkákban ha nem kell segítenem akkor szabad időmet gépezéssel szoktam tölteni. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2017-04-15 17:56:25 ekkor regisztráltam a szerverre és voltam ez idő alatt kisebb kihagyásaim
A játszott percem jelenleg a mikor írom a lapot 65450 ]

Eddigi elért dolgok:

[Sok legális frakcióban jártam már. Sok barát rp tudásom nőtt ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért szeretnék S.G.H tag lenni hisz úgy gondolom hogy megvan a kellő tapasztalatod a munkához.Ismerem annyira már a szervert hogy eltudja végezni a kötelezettségemet. Nagyon szeretnék S.G.H lenni én amikor elkezdtem a szervert nagy álmom volt hogy egyszer szeretnék S.G.H lenni és adminisztrátor is a szerveren.Szeretnék segíteni a kezdő játékosoknak hogy ne ütközzenek problémákba és tudjak nekik segíteni bármilyen kérdésbe.Ha sikerrel járok és kapok egy lehetőséget akkor minden követ megmozdítok hogy eredményes legyek és tudjak bizonyítani az S.G.H vezetőknek.Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz és rémélem egy szép karriert tudok kihozni. ]

Miért téged válasszunk?

[Mert megvan a kellő tapasztalatom,ügyesen végezném a dolgomat odatenném magamat,és megpróbálnám a játékosoknak a legjobb élményt átadni,adminisztrátoroknak a munkáját segíteni hogy minél könnyebben végezhessék a munkájukat! Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz megpróbálom itt is a magamból a legtöbbet kihozni.Remélem sikeres lesz a tagfelvételem és megtudom mutatni hogy a játszott perc nem számít hanem a tapasztalat számít. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Amennyit időt fent töltök a szerveren]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Suli időszakra tekintve 2-3 órát hétvégente 3-4 órát is tudok lenni ha nem jön közbe semmi ez vonatkozik mind a 2 időpontra.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először is, elmagyaráznám neki, hogy én Adminsegéd vagyok, mi nem rendelkezünk ilyen parancsokkal, kizárólag az adminok rendelkeznek ilyenekkel, de ők nem kötelesek fixelni, akár egy bug miatt robbant le, akár füstölő motorral, csatlakozott le a szerverről. Javasolnám neki, hogy hívja fel valamelyik szerelőtelepet [a /call parancs segítségével] , ha az illető ezek után sem értené meg, hogy én nemtudok neki ezzel kapcsolatban segíteni, és továbbrá is ezzel spammalne engem, segítséget kérnék egy adott Admintól, hogy rúgja ki a szerverről. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elvezetem a szerelőtelephez, és ha megérkeztünk leírom neki , hogy ez a szerelőtelep.Jobb oldali sáv a rendes sáv ha itt mész akkor az autód típusától függően lesz ára a szereltetésnek.Bal oldali sáv a gyors sáv ez mindig mindenkinek 700,000 forint kivéve, ha CASCOS a kocsid ami vagy frakció kocsi stb. Szépen bemegyünk a szerelő megkérdezi , hogy teljes-e? Leírom neki , hogy vagy a törött alkatrészeket mondja vagy azt, hogy csak motor, vagy teljes.Utána amint kiszámolta a szerelő akkor írom neki , hogy figyeld a fenti chatet azaz IC chatet , hogy mennyi forint lesz a szerelés ára.Írom neki , hogy a ((/pay "adott szerelő IDje" "összeg")) paranccsal tudja kifizetni a szerelést, majd ha végzett a szerelő azt abból fogja tudni,hogy írom neki az F3/home gomb panelt nyissa meg utána a "Page Down" , "Page Up" gomb nyomásával fel/le tudja irányítani,és a vagyon részre kattintva nézze meg , hogy 100%-os a kocsija, és ha igen akkor mehet ki a szerelő kíséretével a szerelőtelepről. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Első: Városháza.
Leírom neki , hogy bemész az épületbe oda állsz a pult mögött álló NPC-hez , és az M betü + a kurzorral jobb klikk az NPC-rehogy felvedd a munkád, és a ((/felmond)) paranccsal tudsz felmondani egy adott munkából.Majd még leírom neki, hogy szintén ennél az NPC-nél ugyanezzel az M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re, tudod beváltani a forgalmi engedélyt,de ezt csak mind az után, hogy elmész a szerelőtelephez ami egy villás kulccsal jelez az F11-es gombbal benyomott térképen 2 helyen.Az egyik az SCCS az a jobb oldalon fent a rózsaszín célkereszt mellett találod villáskulcs jelzéssel.A másik a bal oldalon a térképen fent egy villáskulcs az a Fix&Drive.Mindkettő szerelőtelepnél 100,000 forint összegért a szerelő csinál neked forgalmi engedélyt amit ennél az NPC-néltudsz beváltani az imént leírt M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re.Utána leírom neki , hogy a másik épületben a pult mögött álló NPC-nél szintén ezzel M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re tudsz venni személyit, ADR vizsgát ami teherautóhoz/kamionhoz kell, és horgászengedélyt is tudsz venni.
Bal oldali épület: https://imgur.com/a/JnnQliT
Jobb oldali épület: https://imgur.com/a/yjBSQQA

Második: Kórház.
Leírom neki , hogy a kórház az F11-es gombbal a térképen jobb oldalt egy fehér karika benne piros csillag jelöl aholegy piros markerbe ha belemész pénzért megtudod magad gyógyítani.Vagy ha megsérültél akkor nem muszáj odamenni , mert a ((/call 104)) paranccsal ki tudod hívni a mentőket, DE eztlehetőleg NE hívd interioba azaz (házba/garázsba) mert azt a térkép a mentősöknek más helyen jelzi mint ahol te vagy valójában meg halottan SOSEhívj mentőt , mert az szabálysértés!

Harmadik: Autós Iskola.
Leírom neki , hogy az autós suli az F11-es gomb megnyomásával a térképen középen kicsit lejjebb egy arany rúd melletti nagy kék kerettel T betűnél található , és ott bent az M+ kurzor jobb klikk az NPC-re, tudod a KRESZ-t megkezdeni.
]
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ez függ magától az RP-től amiben részt veszek, meg függ a bejövő PM mennyiségétől is. Ha például RP közben kapok 1-2 segítségkérést, arra az RP közben is tudnék válaszolni, de viszont ha egy új játékost kéne betanítani, és csak én lennék az egyetlen elérhető S.G.H, akkor jelezném az RP-n résztvevőknek, hogy folytassák nélkülem. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelezném a hirdető személy felé, hogy ez nonrp-s amit kiírt,majd ha a "figyelmeztetés" ellenére is ugyanúgy folytatná a NonRP-s hirdetést, akkor egy adminhoz fordulnék, hogy figyelmeztettem a hirdető, de annak ellenére is folytatja.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[igen voltam https://imgur.com/a/It5yPnd]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még egy szersem és nem is szeretnék + https://imgur.com/a/AjnbqH6]
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ilyeneket elfelejtettél:
Szereptévesztés, adminnak való hazudás, nem vadászol duty fegyverekkel.
Adminak való hazudás.
Szerinted ha egy júniusi képet küldesz be azt nem látjuk? Felejtsd el a jelentkezést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.