James Westmiller - Bálint

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< James Westmiller >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Bálint >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nos, írtam Zsigának ts-en, hogy miért kell menni egyből sírni adminnak. Majd nem írt vissza semmit se, csak arra lettem figyelmes hogy áthúz a moderátor. Ott a Yakuza szobában, egy Yakuzás moderátor akarta a panaszt megvizsgálni, de aztán jött Johhny és mondta hogy majd ő végzi az ügyet. Vele rendesen megbeszéltem a dolgokat, milyen szankciót kapok, mennyi idővel. Madj amikor letelt a 2 óra bannom, akkor amikor jöttem volna haverokkal beszélgetni, arra lettem figyelmes hogy 1 hónapra bannolva vagyok, amikor már megkaptam a megfelelő szankciót érte.>

Bizonyítékok:
<
<20:18:27> You were banned for 2 hour(s) from the server by "Yodogawa Horasima //Johhny//" (Stílus #Johhny)
<22:19:12> You are banned temporarily. Reason: "Stílus, gondolgozz el egy kicsit. By Bálint"Try again in 29d 22:57:53
>


Megjegyzés:
< Történt egy olyan dolog, hogy felidegesített a Yaku leader, majd ment adminhoz hogy rakjon be engem. Berakott, persze beszéltünk ts-en az ügyről. Aztán amikor elmentem a szobából, irtam neki hogy egyből menni kell adminnak sírni. És akkor elhúzott a moderátor, hogy kiossza a megfelelő szankciót, akkor megbeszéltem vele mindent. Majd amikor megkaptam és lejárt a szankció, akkor meg néztem hogy miért kaptam újra 1 hónap bant, amikor már megbeszéltem a Moderátorral a dolgot, és kiosztotta a szankciómat. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Barnika98 és ARoy

Johhny

Újonc
2019. 02. 22.
37
10
V2 karakter
Nathan O'Divine
Szép estét!
Az a tény hogy én kiosztok egy szankciót, az csupán annyit jelent, hogy neked azt le kell várnod, hiszen jogos volt a panasz, de nem azt hogy az ügyed nem lesz újra elbírálva a felhozott vádak alapján.

Az pedig hogy ezt a szankciót egy Operátor máshogy gondolja, az megint más dolog. Teljes joggal hosszabbította meg a kitiltást, ezért tulajdonképpen nem szegett semmiféle szabályt.

Igaz személy szerint én túlzásnak tartom a 30 napot egy efféle megszólalásért, de ez mindenkinek a saját "ingerküszöbén" múlik, valamint én sosem szerettem 7 hétnél tovább kitiltani senkit sem, hisz ez számomra elég kedvromboló lenne.


Megjegyzés:
Panasznyitásnál illik Bemásolni azt is AMIÉRT a kitiltást kaptad



Fő Moderátor - Johhny
 

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
Amiért kaptam a bannt? Teljesen jogosnak találom az 1. bant, amit te osztottál ki. De a másikat nem. Megbeszéltük, hogy mit vétettem el, és hogy mennyi kapok, majd ujra kibannol? Azért kaptam bant, mert irtam a Zsigának hogy miért kell egyből adminnak sírni, amire ő nem írt vissza semmit se. Csak azt tartom gáznak, hogy a Bálint fura módon Yakuzás, és gondolom Zsiga intézte a bant... Na mindegy... (Illetve ez csak egy feltételezés.)
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Ömh, Szép napokat. Nem, én kértem rád az 1 hónapot én csak megmutattam Bálintnak a logokat és ennyi.
 

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter
És Bálint tisztában volt annak hogy már megkaptam a megfelelő szankciómat? Illetve haverom ment a volna Bálinthoz, hogy megkérdezze ezt tőle, mert azt mondták a moderátorok hogy beszéljen vele. 12 órán keresztül nem volt hajlandó behúzni a szobába, ügyet intézni.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Sziasztok. Én fogom intézni az ügyet.

Először is ha megbeszéled azt a moderátorral,hogy te ezért kapsz 2 óra kitiltást igazából ami rettentően kevés de ez moderátor függő.Ha az Operátor úgy gondolja,hogy erre a megnyilvánulásodra kevés a 2 óra akkor ő jogosan módosíthatja a bant. Ha a moderátor döntésével nem elégedett akkor bármikor közbeavatkozhat persze,hogy ha átlép bizonyos határokat akkor én fogom szabályozni. Ezt az 1 hónapot meg szerintem elfogja engedni neked 2-3 héten belül. Írj unban kérelmet 3 hét múlva és kiderül.

A ban jogos, Bálint jogosan hosszabbította meg. Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.