James W Pellegrini jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YrekT

Újonc
2019. 01. 13.
6
0
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~James W pellegrini ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3éve játszok a szerveren, és 18466 játszott percel rendelkezem jelen pillanatban. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 19 ~

Milyen idős vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam sok frakcióban is. Már voltam egyszer az SCCS-ben de mivel nem volt rá idöm kiléptem, ezen kivül voltam már az Albán maffiában (megszünt frakcio, ha jól tudom), itt kirugtak, met megpályáztam egy másik maffiát miközben abban voltam, voltam rendörségen másfél hónapot, otthagytam, mert átmentem a fent emlitett maffiába, voltam nni-os inaktivitás miatt kirugtak, ott is körülbelül 2hónapot voltam.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Február körül. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném ic megszedni magamat, illetve nagyon tetszik maga a frakció régen is mikor voltam nagyon élveztem, csak akkor jött be az új sulim és nem volt rá idöm, de nagyon tetszett, és semmi gond nem volt velem, mindenkivel kijöttem ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezek mikrofonnal, és teamspeak 3-mal egyaránt. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Napi 1-2óra fix, de változó. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen multiaccount miatt, ami fogalmam sincs, hogy történt. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ 16éves vagyok, jelenleg a gimnázium 10.osztályán vergödök, buktam 3-szor, amugy nem, nagyon érettnek tartom magam, mivel elég sokan mondják, van egy 5hónapos kapcsolatom, amit hosszú távra tervezek. Tek-es szeretnék lenni, mivel nagyon foglalkoztatnak a fegyverek, és az igazi férfi munkák. Suli mellett dolgozom a mekiben, de most nyárra abba hagyom, hogy legyen sok idöm a játékokra, ha már eddig nem volt, és a barátnömre. ~
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.