James Verde jelentkezése EMT student pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bazsixkzz

Pötyögtető
2022. 05. 28.
493
315
V4 karakter
carlos.benjamin
LV karakter
jacob.marshall
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Verde>
Középső név: < - >
Keresztnév: <James>
Születési hely és idő: <2000.április.23>
Anyja neve: <Bibi Verde>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Magyar>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<James Verde a nevem, 22 éves férfi vagyok, már általános iskola óta érdekelt engem a biológia és a doktori "munka". Eleinte Los Santos-ban éltem, mert itt születtem, egy kertes házban éltünk a külvárosban, de 3 éve beköltöztem ide a jobb megélhetőség miatt. Anyukám háziorvos volt ezért van múltam az orvos tudományban. Régen öcsémmel játszottunk "orvososat" mert orvos családba születtünk. Nemrégiben felmondtam az előző munkahelyemen, mert nem volt könnyű a munka, és nem is fizetett olyan jól. >
Motivációs levél:
< Az motivál engem hogy régen egy orvosi balesetben apukám meghalt, és jó érzés szerintem másoknak segíteni és az orvoslásnak szánnám az életem.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem.>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentős, orvos.>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Los Santos[I][I] Plains Medical Center, 8321 Spider St, Palomino, CO 84214, USA[/I][/I]>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<[I][I]University of Los Santos School of Medicine, 16012 E 19th Pl, Aurora, CO 65577, USA[/I][/I]>
Képzés időtartama:
<5 év.>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Karosszéria fényező.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019-2022>
Munkaköri leírás:
<Karosszéria fényezés.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Semmibevétel, gyenge fizetés, megterhelő munka.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <15th Feed street, Las Venturas.>
Telefonszám: <387612019710>
E-mail cím: <verde.james@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Balázs>
Életkorod: <14>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Lassan 1 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Nem voltam még frakcióban.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Sokat tudok aktív lenni, ha kell tudok csapatban dolgozni, és amire törekszem próbálom a legtöbbet kihozni belőle.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Fentebbiekben már volt róla szó hogy Balázsnak hívnak. 14 éves vagyok Nyíregyházán élek, Jelenleg még általános iskolába járok. Pár évig kosárlabdáztam, most jelenleg nem sportolok semmit. Videójátékozás a hobby-m egyedül vagy barátokkal. Szabadidőmben vagy játszok vagy tanulok, fejlesztem magam. Vagy a családommal, szüleimmel töltöm az időm, vagy esetleg még a barátaimmal találkozgatok. Engem kifejezetten érdekelnek az autók ha nagyobb leszek valami ilyesmi iskolába vagy gimnáziumba tervezek menni. Mostanába sokat MTA-zok akkor is inkább itt LV-n de néha szoktam más RP szervereken is játszani. Ezelőtt is inkább más szervereken Rp-ztem de váltottam.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Pozitív:-Ha valamibe belekezdek nem hagyom félbe random. -Szerintem viszonylag gyorsan megoldom a problémákat. -Pozitívnak tartom magam. Negatív:-Szinte minden kis apróságon fel tudom kapni a vizet ha olyan. -A buta emberek is nagyon feltudnak idegesíteni ha arról van szó. -Eléggé bunkó tudok valakivel lenni ha velem is az.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/v5d10PG>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmaznál?
<Fedőkötés, Könyebb sérülések esetén használják, Nyomó kötés, Ezt a kötést akkor használjuk amikor erősebb vérzés található az emberen, Nyomókötés, Fejsérülésre.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Adok neki egy zsebkendőt a kezébe és az orrához teszem a kezével, a fejét hátra hajtanám, összeszorítanám az orr felsőrészét így csillapítanám a vérzést, majd az orrába dugnák 1-1 zsepi galacsint. >
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<A fémszilánkot elsősorban eltávolítanám egy csipesszel, majd amíg a kórházba érünk teszek a szemére egy védőkötést.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Ha tudja mozgatni a kezét akkor zúzódás, de ha nem akkor csont törés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Elsősorban egyértelműen az eszméletét vesztett embert, majd a nehézlégzésre panaszkodó embert, legvégső sorban a szédülésre hányingerre panaszkodó embert. Azért mert az első 2 sérülés komolyabb mint a 3.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022/09/07
Aláírás: James Verde
 

Burak

Mindenható
2019. 03. 04.
317
1 259
25
Kazincbarcika
V4 karakter
Xavier Watson
LV karakter
Derek Larson
V2 karakter
❌
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt James Verde!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Derek Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt James Verde!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Justin Coney
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.