James Tremblay Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bl4ck

Újonc
Támogató
2019. 04. 13.
19
3
V4 karakter
Milan Escobar
LV karakter
Joaquin Melton

x3zePcK.png


IG neved:
- James Tremblay -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Már szerveren voltam nagyon sokáig, de See még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- A jelenlegi helyzet miatt akár egész nap. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Mivel csak egy szobába vagyok egyész nap és mind egy lenne, hogy éppen társalgóba vagyok vagy ügyfélszolgálatba, azért is jelentkezek, hogy ne unatkozzak. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Megbizható vagyok, Tudom használni a TeamSpeakot, Jó a beszédkészségem, Aktív vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Más helyen is nagyon szerettem csinálni, és gondoltam itt is kipróbáloml magam. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Behuzom őket, megkérdezem miben tudok segíteni, és amint el mondta az illető a választ meg is adom neki, ha esetleg nemregisztrált akkor meg kérdezem, hogy játszik-e a szerveren ha igen akkor 3 TS és 3 rp, ha nem játszik akkor csak 3 ts. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem szeretném fényezni magam, de aktív leszek nagyon és mindenbe segítek amibe csak kell. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Minnél nagyobb rangra szeretnék eljutni és segíteni a csapatot ameddig itt vagyok. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész. -
-
És szeretek segíteni az embereken bármibe. -
-
Aktív ember vagyok. -

Negatív:
- Ha nem nekem van igazam akkor vitatom még. -
-
Ha olyat szólnak akkor könnyen betudok rágni az illetőre, de nem mondok róla semmit csak magamba gondolom róla. -
-
Válaszod -

Mennyi idős vagy?:

- 18 éves -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Milánnak hívnak 18 éves vagyok egy kisfaluba élek. Jelenleg még iskolába járok. Szeretek az udvaron lenni. Hobbim a foci, meg a horgászat. Nagyon aktív vagyok, és szeretek a Team Speakkal foglalkozni nagyon sokáig csináltam szervereket is. Szeretek számitógépezni. -
 

Brody

Sic mundus creatus est
2020. 06. 29.
183
311
27
Pécs
LV karakter
Chloe Fleming
Az aktivitásod valóban kiemelkedő, de az a kérdés, hogy ezek vajon csak ígéretek vagy tudod is tartani. A negatív tulajdonságaidnál lemaradt egy 3. Összességében motiváltnak tűnsz, személyes véleményem szerint megérdemelnél egy esély, hogy bebizonyítsd, hogy köztünk a helyed.
 

Bl4ck

Újonc
Támogató
2019. 04. 13.
19
3
V4 karakter
Milan Escobar
LV karakter
Joaquin Melton
Nem csak igérem, hanem be is fogom tartani.
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
A moderátor társam már elmondta a lényeges dolgokat, viszont a negatív tulajdonságoknál még nem lett javítva a 3. Jó lap lett, egy esélyt megérdemelnél. TÁMOGATOM!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lenne veled gond szerintem ha bekerülnél a teambe, szép lapot is írtál. Sok sikert! ;)
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.07.22. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.

EDIT: Mivel nem jöttél el a TS meghallgatásra, elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.