James Swhatson vissza jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Summer

Újonc
2023. 03. 21.
72
27
LV karakter
Franklin James
V2 karakter
James Swhatson
sccslogo-new-color.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
James Swhatson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 13.202
IC SZINT: 16

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: SCCS,Taxi
TÁVOZÁSAID OKA: Nem voltam elérhető
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam még régebben 2023 március-ban
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: James Swhatson
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam elérhető a szerveren meg sehol sem

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: ugyan igy 3-4 óra csak lehet hogy több is

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Alex vagyok 15 éves 4 éve rp-zek itt kezdtem SeeMTA V2 itt tanultam meg mi az az rp innen kezdtem mindenem hobby-ból rollerezni, kosarazni szoktam hogyha nem rollerezek vagy kosarazok akkor szoktam rp-zni
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert hiányzik a régi közösség meg most sok minden meg változott és ezért is szeretnék vissza jönni

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincs​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
sccslogo-new-color.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen ((+TS3)) a következő időpontban: 2023.10.07 17:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Ügyvezető
Charles Gatsby​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.