(James Swhatson)Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Summer

Újonc
2023. 03. 21.
72
27
LV karakter
Franklin James
V2 karakter
James Swhatson
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
James Swhatson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 5858
IC SZINT: 11

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): A név váltást nem értem 2015-ben nem is játszottam még

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem volt
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: napi 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: akár 6 óra is

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Alex-nak hívnak 14 éves vagyok 3 éve Rp-zek SeeMTA V2 kezdtem azóta sok szerveren fordultam már meg szeretek hülyéskedni (mértékben) és szeretek másokkal is bolondozni most ezt nem úgy értem hogy NonRP-zni nem vagyok egy idegbeteg tipus szóval nyugodt maradok majdnem minden szemszögből azt is el tudom viselni ha kurva anyáznak mert tudom hogy anyám nem kurva ezért nem idegesítem fel magam ezen szabad időmben rollerezek kosarazok vagy haverjaimmal MTA-zok vagy biciklizünk napi 3-4 órát MTA-zok de van mikor 6 órát is tudok játszani az szokott fel idegesíteni játékban hogyha menekülök vagy lövöldözök és lelőnek vagy laggolok de nem ugy értve vagyok ideges hogy nagy probléma is ki jöjjön belőle sőt jobban kezelem a dűhmet mint eddig valaha is próbáltam magam vissza fogni
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretek szerelgetni ez nekem olyan hobby féleség de nagyon szeretném megnézni már rendesen

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincs


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.

Alax válasza:
Rossz helyre nyitottad, helyezem a megfelelő helyre.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
logoweb3.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.03.22 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.