James Swhatson jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Summer

Újonc
2023. 03. 21.
72
27
LV karakter
Franklin James
V2 karakter
James Swhatson


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Alex vagyok 15 éves vagyok 3 éve rp-zek itt kezdtem és szereztem minden rp tudásomat SeeMTA V2-n azóta voltam több szerveren is de itt kezdtem mindent
csak volt egy nagyobb ki hagyásom tavaly karácsony óta kezdtem el újra játszani most jelenleg 9.-es vagyok Rendszer üzemeltetőnek tanulok ez mellett kollégiumba vagyok hétköznap 2-3-4 órát szoktam játszani hétvégén 5-6 órát de szokott több is lenni nyugodt ember vagyok birom a terhelhetőséget is nagy vonalakban is
Mióta játszol a szerveren?

3 éve játszok a szerveren egy nagyobb kihagyásom volt. tavaly karácsonykor csináltam egy új fiokot mivel amin játszottam fikomón az a régi gépemen volt és elfelejtettem minden adatomat

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Eddig semmi nem voltam a szerveren csak pár frakcióban voltam SCCS meg Taxi

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Legállban voltam

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem voltam

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért mert mindig is meg akartam nézni hogyan állnék nagyobb szerveren mint adminsegéd kisebb szervereken voltam adminsegéd ott jól is birtam mindent ott is terheltek nagyon de ki birtam

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Nagyon nem motivál semmi engem csak szeretnék segiteni a közösségnek

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Hétköznap: 3-4 órát Hétvégén: 5-6 órát de lehet az több is


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Előszőr szólnék neki hogy amit csinál azzal szabályt szeg meg ha folytatja tovább akkor szólok egy adminnak hogy az egyik játékos szabálytalankodik persze akkor mondanám az id-jét meg hogy mit követtet el

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
hogyha nincs fent admin akkor le videózom amit csinál majd rakok rá egy panaszkönyvet

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Mondanám neki hogy én csak adminsegéd vagyok ebben nem tudok neki segiteni de szolók as chaten hogy valakinek admin kell

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szolnék egy adminnak hogy valaki ilyen hirdetést tett ki

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólnék egy adminnak hogy az egyik gyerek ütközéskor nem annyit rp-zett hogy /do megremeg és küldenék róla logot is de ha éppen csináltam róla videot akkor azt is elküldöm

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Vissza adnám neki a pénzt és mondanám neki hogy ezt ne csinálja mert ez vagyon átruházásnak is lehet tekinteni

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Kérnék segitséget a többi adminsegéd-től vagy admintól aki tudja rá a választ és akkor válaszolok neki

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Mondanám neki hogy nem tudok adni pénzt mivel nem ez a feladatom

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz
Ahogy lement az Rp szituáció szolók AS chaten hogy elérhető vagyok



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, Autókereskedés, Munkák, Jogositvány csináltatás, Hobbyk, Rendőrséget, meg most a karácsonyi event alatt a mikulás npc-t

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat-ot választanám szivem szerint mivel IRL is nagyon jó elfoglaltság kikapcsolódás és mondhatni sok pénzt is lehet belőle szerezni hogyha van rá időd és türelmed általában jó haverokra is lehet ott lelni lehet jókat beszélgetni meg szokott lenni valamikor Horgász Event akkor lehet fogni versenyhalat is amit jó pénzért le lehet adni a horgászathoz pedig a plázában lehet venni hozzá kellékeket (bot, orsó, damil, horog, úszó és valami etető anyag is kell hozzá) utánna eddig ha le nyomod az i és az m gombot akkor az m betűvel elő hozod az egeret (kurzort) az I gombal elő hozod az Inventory-d azaz a táskát ott találod meg mindent amit eddig vettél vagy kaptad ezután pedig ball lent látsz egy kalapács és egy villáskulcsot egymásra rakva ott tudsz különböző tárgyakat össze craftolni ahogy rá nyomtál arra akkor ott ki ad egy olyat hogy Horgászbotot azaz nem egy horgászbotot hanem oda van irva horászbot arra rá nyomsz majd ha megvan minden ami kell hozzá akkor zöldel ki irja hogy elkészit akkor megcsinálja neked a horgászbotot de még nincs kész mivel az csak az a horgászbot még utánna annyit kell csinálni hogy vissza mész a táska ikonra amit ball felül találsz meg majd ha vettél csalit akkor elő veszed a horgászbotot amit úgy tudsz hogy rá nyomsz jobb klikkel a horgászbotra majd utánna rá nyomsz jobb klikkel a csalira majd igy rajta is van a csali a boton ezután megint megnyomod az I betűt igy eltünik az Inventory ezután annyit kell tenned hogy nyomva tartod a bal klikket viz közelében majd be dobja a karaktered a csalit a vizbe ezután figyelned kell hogy mikor megy le az úszó a viz alá ha le ment akkor az azt jelenti kapásod van igyenkor megint megnyomod a ball klikket majd annyit kell tenned hogy nyomogatod a bal klikket ugy hogy a kis fehér csik benne maradjon a zöld részbe hogyha ez sikerült akkor meg kapod a halat amit le tudsz adni és akkor meg kapod érte egyből a pénzt is de ehez van egy könnyebik módszer ha nem akarod figyelni mikor megy le az úszó a viz alá akkor vegyél plázában egy horgászbot tartót amit le tudsz tenni majd utánna rá teszed a horgászbotot a tartóra és mostmár csak várnod kell még nem kezd el sipolni ha sipol akkor az azt jelenti hogy kapásod van akkor a kezedbe veszed a botot majd ujra meg nyomod a jobb klikket és megint addig kell nyomogatnod a jobb klikket amig ki nem fogod a halat

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Én a kamion sofőr munkát tudom ajánlani ha van hozzá türelmed mivel azzal egy kis idő múlva sok pénzt össze lehet belőle gyűjteni mivel ugy áll ki ez az egész hogy városházán felveszed a munkát majd szintén városházán ki váltod az ADR vizsgát mivel ha veszélyes vagy gyúlékony anyagot viszel akkor az kell hozzá meg nem árt ha van jogositványod is ha fel vetted a munkát akkor a térképem meg jelenik egy kis furgon ikon majd ahóz oda kell jutnod majd ott lesz egy kék cp amibe bele kell menned és megkapod a kamiont utánna el kell menni valahova ez lehet GLS/DPD .... meg van még sok minden menj el ahoz ami neked tetszik ott menj oda ott lesz egy npc arra rá kell jobb klikkel nyomnod majd válassz egy fuvart és azt el kell vinni A-ból B-be ha oda értél ahova vinned kell akkor bele kell állnod kamionnal egy fehér tégla lapba akkor áltál bele jól hogyha a fehér téglalap zöld lesz ezután annyid kell tenned hogy ki szálsz a kamionbol majd oda kell menned az npc-hez és oda kell neki adnod a fuvarlevelet amit az inventorydba megtalálsz ha minden jó akkor meg is kapod az XP-t meg a fizetést is ezután meg mehet előröl ha sokáig csinálod és elérsz egy nagyobb szintet akkor sok pénzt lehet belőle keresni első sorban nem lehet belőle sokat keresni de ha van rá időd meg van hozzá kedved is akkor megéri

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

A farmot ugy mutatnám be hogy a térképen lát egy barna kis bódé ikont azok jelzik farmokat ott lehet bérelni farmot 1 hétre ennek a bérlése: 1.5 millió a kaució meg 4 millió de ha le mondod a farmot az 1 hetes bérlés előtt akkor vissza kapod a 4 milliót hogyha megvan a farm akkor annyit kell tenned hogy elmész a piacra amit a világitótorony fele fogod meg találni itt tudsz venni magokat meg locsoló kannát meg majd itt tudod majd eladni a termést hogyha meg vetted a magokat és a kannát akkor vissza kell menned a farmhoz majd meg kell fognod egy kapát majd fel kell kapálni a földet ha megvan a kapálás akkor meg kell fogni az ásót majd ki kell ásni kis lyukakat ha ezek is megvannak akkor kint a farm oldalánál találsz egy csapot ott meg kell töltened a kannát majd vissza bemenni és meglocsolni a földet majd be ültetni a magokat ha ezek megvannak akkor nem is lesz más teendőd csak annyi hogy párszor vissza kell menned oda meg locsolni a termést hogy ne rohadjanak el hogyha szépen locsoltad őket akkor 3-4 max 5 nap múlva be is tudod gyüjteni a termést majd ott a piacnál leadni és meg is kapod a pénzt


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Voltam párszor jail-ben de nem olyan dolgok miatt hogy DM meg MG vagy PG
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még bannolva előző képen rajta van a BAN is

 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
  • Fire
Reactions: MekGrill és Mars

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Szia, Alex!

Két kivetnivalóm van az egész lapodba, az pedig az, hogy szinte mindegy egy mondatból áll, valamint előfordul egy-két helyesírási hiba is. Erre figyelj oda, mert hátrány is lehet!

Sok sikert! 🤝😊
 
  • Imádom
Reactions: Summer

Summer

Újonc
2023. 03. 21.
72
27
LV karakter
Franklin James
V2 karakter
James Swhatson
Szia, Alex!

Két kivetnivalóm van az egész lapodba, az pedig az, hogy szinte mindegy egy mondatból áll, valamint előfordul egy-két helyesírási hiba is. Erre figyelj oda, mert hátrány is lehet!

Sok sikert! 🤝😊
Szia!
Köszi szépen, hogy szoltál csak azért vannak benne kisebb helyes irási hibák mert angol billentyűzeten játszok és nincs rajta hosszú i betű.
 
  • Tetszik
  • Menő
Reactions: Stewie és Rcky

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Nagyon remélem, hogy ez nem a végleges verzió mert erre a problémás jelző majdhogynem dícséret. A mondatok úgy hatnak, mint aki egy lázálomból felriadva próbálja elmesélni az élményeit. Helyesírásilag is vannak gondok szép szerével, de ezek javíthatóak, viszont elkeserítő, hogy egy jelentkezésnél nincs motiváció. Így az jön le, hogy igazából nem érdekel az egész csak érdekes lenne csinálgatni egy darabig. Nagyon azt az érzést kelti a lap hogy egy pillanatnyi fellángolás után lett megírva ez a valami és ha egy kicsit is nehéz lesz végezni a feladatot, (aminek a veszélye szerintem nem fenyeget) akkor szimplán leadod, mert már nem vicces a dolog.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nem lett egy erős lap, továbbá helyesírási és egyéb problémák miatt nem tudjuk elfogadni a lapodat.
 
  • Tetszik
Reactions: Summer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.