James Swhatson jelentkezése a Fix&Drive köreibe

Summer

Barangoló
2023. 03. 21.
88
29
LV karakter
Franklin James
V2 karakter
James Swhatson
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ 16 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2022/12/22-én regisztráltam a szerverre ezért lassan 2 éve játszok a szerveren és jelenleg 24.505 játszott percel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Nem voltam kitiltva jail-be meg csak leadandók miatt voltam

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Igen,rendelkezem mindkettővel. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ James Swhatson ~


Születési helye, ideje:
~ 1991,06,28 // Losantos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola, Gépármű mechatronikai technikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért mert régen otthon sokszor magamnak szereltem meg az autómat a kis bajai voltak és most érdekelne jobban, hogy milyen a szerelés meg nagyon érdekelnek engem az autók ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Nevem James Swhatson, 33 éves vagyok, eddig voltam Taxis és tűzoltó életem során és most szeretnék gépjármű szerelős is lenni mert az autók mindig is érdekeltek engem ezért is voltam taxis, tűzoltó meg azért voltam, mert szeretem a veszélyt, és ez a 2 megvan a szerelőtelepen mint szerelő, ebbe a munkába megvan mindkettő a veszély meg az autók is veszélyt csak úgy értem, hogy szerelés közben akármi rám eshet és ez így veszélyes is lehet. ~

Aláírás:
James Swhatson