James S Carter - Puree

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KevinHDD

Újonc
2019. 03. 30.
29
50
V4 karakter
James S Carter
LV karakter
Michael S James
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
James S Carter


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Puree


Panasz oka, leírása, kifejtése:
NonRP-s vezetésért kaptam 90 perc jailt, mivel amikor mentem az úton, akkor egy nagyon kicsit elkezdtem kacsázni, mivel jó volt a hangulat és a zene ritmusára vezettem. Pont olyankor jött szembe valaki és kicsit átmentem a szembesávba, de rögtön vissza is mentem és így nem történt semmilyen baleset. Első kérdésem az lenne, hogy mi azzal a gond, ha egy kicsit elkezdek kacsázva menni az úton, tehát hogy mi ebben a NonRP? Másodjára sokkal durvábban szoktak vezetni az emberek, és olyan manővereket szoktak csinálni, amik teljesen nem reálisak és ezekért semmiylen szankciót nem osztanak ki. Harmadjára volt egy kérdésem az admin felé, hogy az APM szerelőtelep mellett lévő híd előtt van egy földút a két út között, és ott mindenki átszokta vágni az utat, és hogy az olyankor nem NonRP? Válaszul azt kaptam, hogy ne tereljem a témát. Tehát összegzésül ha megnyomod az "a" betűt meg a "b" betűt vezetés közben az egyenes úton, azért 90 perces szankció jár? Teljes mértékben IC ügynek tartom, hogy a közutakon hogyan vezetnek az emberek. Hívjon rendőrt az adott illető, ha nem tetszik valami, vagy jelentse fel rendszám alapján.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
1: https://files.fm/u/te4ry6vmh#/view/vxm4jamuj

2: https://pastebin.com/fgdfPYcv

Megjegyzés:
Teljes mértékben nem tartom reálisnak a kiosztott szankciót.
 

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hali.
Én nem tartom reálisnak, hogy mész egy úton majd berántod egy másik autó elé (ezzel akár saját testi épségedet kockáztatva) majd ugyan úgy kacsázva haladsz tovább, állításod szerint "poénból" az egészet. [2023-08-23 19:13:55] [Output] : James S Carter: (( hanem mint látható, kacsázva mentem poénból. ))
Az adminügyről a logot bíráló félnek küldöm.

Várom a bírálatot.
 

Lui

vamoooos
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 219
5 455
23
Kárpátalja
V4 karakter
Luigi Damiani
Van a szerveren versenypálya, ahol úgy vezeted az autódat, ahogy szeretnéd.
A videó alapján nem látok realitást a vezetésedben, így kimeríti a NonRP fogalmát.
Fölösleges más szituációt felhozni, az akkor történt, ez pedig most.

Az adminisztrátor dönti el, hogy figyelmeztet vagy jailt ad. Ő utóbbit választotta.
A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.