James S Carter - felülvizsgálati kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KevinHDD

Újonc
2019. 03. 30.
30
60
V4 karakter
James S Carter
LV karakter
Michael S James
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
James S Carter
Telefonszám:
+38-76-260-6924
Személyazonosító igazolványról készült másolat:

Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:

-
Forgalmi engedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:

-

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:

-


Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a panasztevő nevében.


Teljes név:
-
Telefonszám:
-
Ügyvédi iroda neve:
-
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)

-


Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Claybrooks Hadnagy
Megbízott jelvényszáma:
-
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: BMW 1200 RT
Rendszám: -
Szín: fehér
Egyéb ismertető jelek: Rendőrségi motor



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
San Fierro-ba vezető alagútból haladtam a körforgalom felé. A körforgalomban belecsúsztam az előttem lévőbe és a szabálytalanságomért kaptam is csekket, amivel nincs is gond mert elismertem. Viszont a rendőr, aki megbüntetett szintúgy szabálytalanul közlekedett, amit az autómba szerelt kamera rögzített is. A biztosúr nem ismerte el, hogy szabálytalanul közlekedett, hanem kérdőre is vonta, hogy mi volt ebben szabálytalan. Elmondtam neki, hogy hogyan lehet ott a KRESZ szerint közlekedni, amire csak azt a választ kaptam, hogy éljek a felülvizsgálati jogommal, mert ő bizony nem követett el szabálytalanságot. Tudtommal Claybrooks egy eléggé szabálykövető ember, aki rengeteg büntetést oszt ki nap mint nap. De ez engem is meglepett, hogy valójában ő sincs tisztában nagyon a szabályokkal. Ez a baleset elkerülhető lett volna, ha a biztosúr betartja a körforgalomra "előírt" szabályokat.

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
-
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
-


Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
-
Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:
-
Traffipax által kiállított fénykép:
-
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
Fényképek:
-
Orvosi látlelet:
-
Egyéb:
-

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):

-
Szervíz számla:
-
Egészségügyi számla:
-

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( - ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
James S Carter

SEE CITY, 2024.07.25.​
 
Utoljára szerkesztve:

Kispali

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
531
1 839
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
METROsmall.png

Tisztelt James S Carter!

Az ügyben szereplő rendőr láthatóan nem hagyta el az első kijáratnál a körforgalmat ami elvárt lenne, emiatt ő szintén köteles lesz megfizetni a maximálisan kiszabható helyszíni bírság összegét a Rendőrség felé. Az ön részére kiállított büntetésben nem találok hibát, a körforgalomba jóval a megengedett sebesség felett érkezett, irányváltoztatási szándékát nem jelezte, és nem lehet csak azzal magyarázni a balesetet, hogy a Hadnagy nem ment ki a kijáraton. Kártérítést nem állapítok meg az ügyben.


Scott Shelton r. Vezérezredes
METRO Osztályvezető
Los Santos, 2024.07.25.​
 
  • Tetszik
Reactions: JOSH.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.