James Ronen Törzszászlós jelentései [06.24 - 06.30]

Roland001

Zöldfülű
2019. 01. 10.
164
402
21
Gyál
V4 karakter
James Ronen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
James Ronen
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
D-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mona Gasca Főtörzszászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Watanbe Ryuu
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:

-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőrszolgálatot teljesítettünk amikor egy férfit akartunk felkeresni és félreállítani, a bizonyos férfi menekülni kezdett és lövöldözni, mivel a lövés hatására nem tudtam utol érni így csak egy körözést tudtam kihelyezni a nevére. Hosszabb keresés után sem lett meg a célszemély. Felvettem társamat Mona Gasca főtörzszászlóst. Amikor már épp vissza akartunk menni kapitányságra, Pláza közelében találtam egy férfit aki teljesen hasonlított arra aki egy fél órája lövöldözött. Megálltam fegyvert szegeztem rá és kiszállítottam, akivel volt abban a pillanatban elfutott és társam ment utána, mint kiderült nála volt a fegyver és a bokor mögött megpróbáltam megölni társamat, viszont Gasca sikeresen ártalmatlanította. Mindkét célszemélyt bevittük a kapitányságra, ahol kihallgattuk őket, Watanabe Ryuu nem nagyon akart semmit mondani az esetről élt a hallgatás jogával. Watanabe Ryuu büntetése végső soron 300 nap és 300000$ lett. (Raneel Watts két hetes kitiltást kapott indokolatlan menekülés miatt)



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x49) 9x19mm
(x1) TEC9
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[2024-06-25 03:08:26] [Output] : [SeeMTA - Illegális tárgyak (Rendőrség)]: James Ronen leadott 49 db 9x19mm tárgyat. (980 $)
[2024-06-25 03:08:26] [Output] : [SeeMTA - Illegális tárgyak (Rendőrség)]: Leadtad a következő tárgyat: 49 db 9x19mm
[2024-06-25 03:08:34] [Output] : [SeeMTA - Illegális tárgyak (Rendőrség)]: Watanabe Ryuu leadott 1 db TEC-9 (49%) tárgyat. (24995 $)
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$25,480


Aláírás:
James Ronen
lablec.png