James Ronen - Almaa

Roland001

Zöldfülű
2019. 01. 10.
181
451
21
Gyál
V4 karakter
James Ronen
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
James Ronen


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Almaa


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat

Helló, röviden a történet, Bankba történt egy behatolás ahol lent vártak a rablók, lementünk lifttel (3. csapat ment le már) én és pár rendvédelmis. Sokan meghaltak már mire Almaa azaz Xiang Fang túlmelegedett fegyverrel befutott a liftbe, mivel ketten voltunk/bezárult a lift ajtó és bent ragadt, én elővettem a sokkolót mivel túlmelegedett a fegyvere. Ahogy a videón is látszódik meg a /me-ben is előbb vettem elő sokkolót és tartottam rá, ő addig elővette egy P90 fegyvert mivel befutott az arcomba így a script levitte a sokkolót és nem tudtam egyből lőni, amikor hátrébb futott akkor tudtam lesokkolni. Amikor én sokkolni akartam akkor jelenleg háttal volta nekem(több kép és ahogy háttal volt ). Igaz hogy EGY lőszert kilőtt, de szerintem ez még a kereteken belül volt, szarul jött ki az időzítés ahol egy lőszert kitudott lőni. Az indok a sokkolásra: Túlmelegedett fegyverrel befutott kettőnkre a liftbe amit felhívtak azok akik fent voltak, tehát következő a szituáció ketten vagyunk Almaa ellen egy zárt helyen túlmelegedett fegyverrel, elővett sokkolóval tartom rá, miközben-ő tölti be a P90-et, azért nem tudtam sokkolni mivel a script nem engedte mert befutott az arcomba, ahogy tudtam lőni lőttem. Lesokkoltam és elindult a lift felfele, Almaa kibugolt a liftből. Ahogy felértünk jött az RP stop és az AÜ.

[2024-08-19 13:01:02] [Output] : [13:01] Xiang Fang: (( Elővettem a másik fegyvert még előtted ))
[2024-08-19 13:01:08] [Output] : [13:01] Xiang Fang: (( és már lőttem a társad fejét, mire sokkoltál ))
Előbb vettem elő a fegyvert ahogy látszódik a /me-ben is ha nem is előbb akkor egyszerre Egy darab lőszert lőtt ki Almaa ami nem is találta el a társamat, mivel ő túlélte.

[2024-08-19 12:52:37] [Output] : [12:52] Xiang Fang: (( Feltöltöm a videót közben, hogy te is lásd ))
Ez a videó nem került beküldésre az AÜ alatt.

[2024-08-19 12:54:43] [Output] : [12:54] Xiang Fang: (( Abszolút elő se vedd rám akkor a sokkolót, aktív lövöldözés volt ))
Aktív lövöldözésnél is elő lehet venni és sokkolni bizonyos keretek között, én vélemény szerint meg volt rá az a keret
Túlmelegedett fegyver, 2v1 szituáció, előbb elővettem a sokkolót mint ő a másik fegyvert, zárt környezet (lift), hozzáteszem nem is rám kezdett el lőni hanem a társamra.

[2024-08-19 13:04:12] [Output] : [13:04] Xiang Fang: (( 1 hónap kitiltást fogsz kapni UCP előélet + NonRP indokokkal ))
Teljesen nem értek egyett az egy hónapos kitiltással UCP előélet miatt.
Először is összesen négy jailt kaptam eddig a játékom során
Háron NonRP, egy MG
Ezek közül két NonRP 4 hónapja történt, az MG lassan egy éve, a harmadik NonRP pedig 3 hónapja történt.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

Egész videó: Videó

Sokkolás pillanata: Sokkolás


Megjegyzés:
AÜ való logot a bíráló adminnak tudom küldeni mivel MDC információt tartalmaz.
 

Almaa

They tried to bury us...
SzerverAdmin
v4
2020. 07. 25.
98
220
Szombathely
V4 karakter
Xiang Fang
Szia!

túlmelegedett fegyverrel befutott a liftbe
Már a liftben melegedett túl a fegyverem, ahol egyszerre (az adminügy során eleinte azt mondtam, hogy én vettem elő, mivel a saját logomban engem mutatott előbb, de a bizonyítékok beküldése után helyesbítettem) vettük elő a fegyvert.

sokkolni akartam akkor jelenleg háttal volta nekem(több kép és ahogy háttal volt
A videódból látszik, hogy a másodperc tört részeiben voltam csak háttal neked, ráadásul az általad említett script nem gátolt abban, hogy sokkolj akkor.

Igaz hogy EGY lőszert kilőtt, de szerintem ez még a kereteken belül volt, szarul jött ki az időzítés ahol egy lőszert kitudott lőni.
Többet is lőttem, el is találtam vele a társadat. Ez látszik a videómon.

Túlmelegedett fegyver, 2v1 szituáció, előbb elővettem a sokkolót mint ő a másik fegyvert, zárt környezet (lift), hozzáteszem nem is rám kezdett el lőni hanem a társamra.
Véleményem szerint nem fogod kockáztatni a karaktered életét azzal, hogy megpróbálsz sokkolni, ha véletlen mellém lőnél, azzal megölted nemcsak a saját karaktered, de a társad is.

[2024-08-19 12:52:37] [Output] : [12:52] Xiang Fang: (( Feltöltöm a videót közben, hogy te is lásd ))
Ez a videó nem került beküldésre az AÜ alatt.
Kicsit aljasnak találom ezt felhozni, miután ezt közölted velem OOC chaten:

[2024-08-19 12:52:53] [Output] : [12:52] James Ronen: (( https://streamable.com/ndsynl ))
[2024-08-19 12:52:56] [Output] : [12:52] James Ronen: (( nem kell itt van ))

De ezt akkor beküldeném ide, mivel mégis igényt tartasz rá:


Teljesen nem értek egyett az egy hónapos kitiltással UCP előélet miatt.
Először is összesen négy jailt kaptam eddig a játékom során
Háron NonRP, egy MG
A szankciód azért lett 1 hónap kitiltás, mivel az elmúlt 4 hónapban a negyedik Adminjailed lett volna ugyanazon indokkal. Szerintem, ha szerettél volna, akkor tudtál volna tanulni belőlük.


Várom a bíráló FA/SA válaszát!
 

Roland001

Zöldfülű
2019. 01. 10.
181
451
21
Gyál
V4 karakter
James Ronen
Többet is lőttem, el is találtam vele a társadat. Ez látszik a videómon.
Ahogy látszódik a videódon talán kettő darabot tudtál lőni, amiból egy darab találta el a társamat a liftben. Ha nem lenne megvágva akkor látszódna hogy mennyi lőszert tünt el a fegyverből
Véleményem szerint nem fogod kockáztatni a karaktered életét azzal, hogy megpróbálsz sokkolni, ha véletlen mellém lőnél, azzal megölted nemcsak a saját karaktered, de a társad is.
Egy zárt helyen ahonnan nem tudsz menekülni és biztos hogy eltalállak nem kockáztatok semmit, lehetetlen lett volna nem eltalálni téged. Másrészt azzal se fogom kockáztatni hogy akkor nem sokkolok és csak hagyom hogy megölj engem és a társamat ahogy mondtad az elővétellel nem volt problémád végül.
[2024-08-19 12:59:39] [Output] : [12:59] Xiang Fang: (( Még azt mondom, hogy nagyjából belefér a sokkolót elővenned, de igazából előtted vettem ))
Ha pedig ezzel nem volt problémád akkor meg a következő a szituáció, sokkoló nálam veszed elő a fegyvert az én karakterem nincsen ideje elővenni a saját fegyverét és még be is tölteni és lelőni téged, ezért a sokkolást választottam mivel ha az sikerül akkor én és a társam túléli, ha nem akkor meg meghalunk így is úgy is. A "mi lett volna ha"-t szerintem nem kellene felhozni.
Kicsit aljasnak találom ezt felhozni, miután ezt közölted velem OOC chaten:
Azért írtam ezt mivel nyilván tudom a saját szemszögemet hogy én mit csináltam, arról nem kérek/nem kell videó, csak furának tartom hogy az én videóm alapján véded magadat az AÜ alatt, nyilván nem én fogom megmondani hogy milyen videót küldesz be, ha beakartad volna küldeni be tudtad volna.
A videódból látszik, hogy a másodperc tört részeiben voltam csak háttal neked, ráadásul az általad említett script nem gátolt abban, hogy sokkolj akkor.
Ha ezt hozod fel érvnek akkor a lövést és fel hozhatom ellened hogy másodperceken múlott a lövésed mert körülbelül két darab lövést adtál le, ha egy másodperccel előbb tudtam volna lőni akkor nem is lősz rá a társamra. Mellesleg ha megnézed a videót nem csak képtöredékekben vagy háttal nekem, két teljes kört is teszel a karaktereddel.
A szankciód azért lett 1 hónap kitiltás, mivel az elmúlt 4 hónapban a negyedik Adminjailed lett volna ugyanazon indokkal. Szerintem, ha szerettél volna, akkor tudtál volna tanulni belőlük.
Négy hónapja nem történt semmi, tanultam belőlük négy hónap nem kevés idő az én naptáramban. Ha esetleg két hónapja történt volna az összes akár meg tudnám érteni.

Több hozzáfűzni valóm nincsen, várom a FA/SA válaszát.