James Ramirez Rodriguez Jelentkezési Lapja a Nemzeti Nyomozói Irodához!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mszebihun321

Újonc
2020. 05. 01.
29
7
V4 karakter
Sebastian Silverman
LV karakter
Riley Stone
V2 karakter
Sebastian Silverman
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
James Ramirez Rodriguez

2. Születés helye, dátuma
1995.05.21 - SeeCity Korház

3. Bejelentett lakcíme
Calton H. 11

4. Telefonszáma
657568

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendészeti Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Fix and Drive, egyszerűen csak meguntam, mert rájöttem hogy nem az én világom az autószerelés.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Még nemvoltam rendvédelmi szervezetben.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mint emlitettem a legmagasabb végzettségem a Rendészeti Főiskola és nagyon érdekel a nyomozói szakma, és ez az egyik nagy álmom hogy nyomozó lehessek. Szeretném magamat kipróbálni az állományban és minél magasabb rangra eljutni és fejlődni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Kitartó, bátor, magabiztos, maximalista, szorgalmas ember vagyok aki mindig elvégzi a munkáját. Nagy érdeklődésem van a munka iránt, szeretek csapatmunkában dolgozni, ezek mellett okos is vagyok bármilyen szituációban okosan végretudom hajtani a munkámat és kellő energiát belefektetni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Szebasztián a nevem, és jelenleg 14 éves vagyok!

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
3 éve körülbelül.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
29639 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Voltam már OKF, OMSZ, NAV, Fix and Drive-os is és körülbelül mindegyik frakcióban magasabb rangra is eljutottam, de a távozásom okai nagyrészt az volt hogy meguntam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretném magamat kipróbálni a nyomozók szerepében, mert már régóta szerettem volna a frakció tagja lenni, de bizonyos okok miatt nem lehettem itt. A frakcióban minél nagyobb rangra elszeretnék jutni és jót RP-zni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok! Szebasztánnak hivnak, jelenleg 14 éves vagyok és 8-adik osztályba járok. Az iskolában eddig nagyon jó eredményeket értem el és remélem igy is folytatom. Azt lehet tudni rólam hogy Szerbia - Vajdaságban élek. A jövőben programozónak szeretnék tovább tanulni. A szabad időmben videójátékozok és ezmellett programozó suliba is járok. Szoktam fejlesztgetni gyakorolni a programozást. A SeeGame szerverein 3 éve játszok, az adminok segitségével tanultam meg RP-zni és mostanság már nagyon szép RP szálakat tudok alkotni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen!

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/mfRKsJj

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/EnJyJe2
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.