James Ramirez Rodriguez Jelentkezési Lapja a Fix&Drive-hoz!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mszebihun321

Újonc
2020. 05. 01.
29
7
V4 karakter
Sebastian Silverman
LV karakter
Riley Stone
V2 karakter
Sebastian Silverman
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Szebasztiánnak hivnak,de inkább hivjatok James-nek és a 14. évemet töltöm az idén. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Már több mint 2 és fél éve játszok a szerveren,de valamiért elveszett az előző accountom és újjat kellett kezdeni.
Játszott idő:19 nap, 14 óra és 59 perc (28259 perc). ~



Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/kS6Z56F ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Naponta 4-6 órát tudok a frakcióra szánni,de ez attól függ és mindenképpen tudom teljesiteni a frakció elvárásait. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kedves Vezetőség!Szebasztiánnak hivnak,jelenleg 14-edik évemet töltöm az idén és nyolcadik osztályba járok.A jövőben programozó vagy rendőr szeretnék lenni.Azt lehet még tudni rólam,hogy Vajdasági vagyok,azaz nem Magyarországon élek és néhány szó eltérés előfordulhat nálam.A suliban az eddigi éveim nagyon sikeresek lettek.Az iskola mellett programozó suliba is járok,ahol megtanultam programozni,ami nem egy egyszerű dolog,de hasznos lehet a továbbiakban.A hobbim az egyértelműen a kockulás,mert mostanában nagyon sokat gépezek.Leginkább MTA-zok és már 4 éve RP-zek különböző szervereken,de eddig a SeeMTA v2-n találtam meg a helyem és már nagyon jó az RP tudásom. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ James Ramirez Rodriguez. ~


Születési helye, ideje:
~ 1996.05.17.SeeCity - San Fierro korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ San Fierro - Autószerelő Szakképző. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Ez a tanult szakmám és szerelőként is szeretnék dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ James Ramirez Rodriguez a nevem,San Fierro - korház 1996.05.17 ezen a napon születtem.Egy szigorú családban nőttem fel,nagyon jó nevelést sajátitottam el.Édesanyám Jessica Ramirez ő a San Fierro-i korházban ápolóként dolgozott,édesapám pedig a Terror Elháritási Központban Vezérőrnagy-ként tevékenykedett.San Fierro-ban élek és ott is nevelkedtem fel egy nagyobb házban.8 évesen már San Fierro-ban az általános iskola padjaiban ültem,ez egy nagyon sikeres 8 év volt.Ezután elkezdtek érdekelni a kocsik és addig fajult a helyzet,hogy végül felvettek a San Fierro-i Autószerelői Szakképzőbe,ahol én voltam az egyik legjobb tanuló.Nemsokkal később a jogositványomat is megszereztem,amire nagyon büszke vagyok.Később elakartam kezdeni a karieremet és elkezdtem szerelni autókat,ahol megkerestem annyi pénzt,hogy meglett az első autóm,ami egy Audi Q7 volt.Ezzel az autóval nem nagyon voltam elégedett,ezért elcseréltem egy BMW 750-re.Majd a megkeresett pénzemből vettem egy házat és mellette nemrégiben felépült a garazsam is.Később egy kis időre befejeztem az autószerelést és az Angel Pine-i bányában koptattam kezeim,utána pedig kamion sofőr voltam ott,de az nem az én stilusom volt ezért felmondtam és elmentem élni egy kicsit az életemet.Ennek következtén lett egy barátom,aki a NAV-nál őrmesterként tevékenykedik,vele összeszoktam járni sűrűn beszélgetni és hülyéskedni.Eddig nagyon büszke vagyok magamra és szeretnék a Fix&Drive-nál dolgozni és folytatni az életemet.~

Aláírás:
James Ramirez Rodriguez
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
438
632
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.11.10.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.