James Piccolo jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roloff

Újonc
2019. 08. 27.
52
31
LV karakter
Declan Roloff
V2 karakter
Noah Duffield
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Ferenczi Roland

Hány éves vagy?

15

Hány játszott perced van?

9813

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen 5-ször https://www.upload.ee/image/10442651/Untitled.png

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://www.upload.ee/image/10442651/Untitled.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem https://www.upload.ee/image/10442655/Untitled1.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Még nem voltam

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Örülök hogy ezen a szerveren játszhatok. Büszke vagyok hogy elértem ezt a vagyont a szerveren és büszke vagyok arra hogy ennyit játszhatok a szerveren.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3-4 órat megszakitásokkal.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen rendelkezem

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szeretek csapatba dolgozni.Nem idegesitem fel magam gyorsan.Megbizható vagyok.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Roland a nevem. 15 éves vagyok. Matek-informatika szakon tanulok. Suli mellet szoktam játszani az lv szerverén. Továbbiakban még nem tudom mivel fogok foglalkozni de köze lesz az informatikához. Hobbym hogy eljárjak edzőterembe. Szeretem szükebb baráti társaságokat eggyüt lógni beszélgetni haverokkal.Időmet a játszásra és a barátokra összpontositom.Röviden ennyi.Vicces szemmélyiség vagyok.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

James Piccolo

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas, 1994.04.29

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Emma Smith

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

igen

Miért szeretne ide jelentkezni?

Mindig is szerettem vezetni.Amióta megvan a jogsim beleszerettem a vezetésbe es úgy gondoltam a taxizás tökéletes munka lenne számomra mivel egész nap vezethetnék és embereket szálitanék akivel elbeszélgetnék.

Miért pont önt vegyük fel?

Nagyon szeretek vezetni. Szerintem jól vezetek és az emberek se unatkoznának a taximban mivel beszédes személyiseg vagyok de nem vagyok rámenős.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A jó csapatmunka arról szól szerintem hogy minden csapatban van egy főnök akinek az utasitásait be kell tartani ha ezt megszegjük a csapatmunka romlik.Oda kell figyelni a csapattársainkra és az ő erényeiket is kell nézni. Nem mindenki egyforma es ezért úgy kell viszonyúlni egymáshoz hogy az mindenkinek jó legyen.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen elfogadom

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen elfogadom

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Észrevettem hogy a Taxi társaság munkásokat kerses. Meg örultem mikor meglátam az ajánlatot mivel mindig is szerettem vezetni és egy olyan munkárol álmodoztam ami a vezetésről szól. Mindig is szerettem taxiba ülni es elbeszélgetni a sofőrrel.Én is ezt nyútanám az embereknek mivel egy beszédes személyiseg vagyok de csak szolidan beszélgetnenk mivel nem vagyok rámenős.Azt akarom elérni,hogy az emberek ne unatkozzanak a taximba mert még az út is hamarabb telik ha el lehet ütni valamivel az időt például egy jó beszélgetéssel. Mindig is az utas kényelmére,jólétére és biztonságára figyelnék mivel ez a legfontosabb hogy az utas továbbra is ezt a taxitársaságot válassza.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

A nevem James Piccolo 1994.04.29-en jöttem a világra és már gyerek koromba is érdekeltek az autók. Középiskolát elvégeztem,Érettségim megvan. 18 éves koromban meglett a jogositványom és elkezdtem gyártósori munkás-ként dolgozni.De mindig is arról álmodtam hogy olyan szakmám legyen amibe tudnák vezetni. 25 éves koromba megszereztem az álom autóm és azóta mégtöbb kedvem van a vezetéshez. Vicces,beszédes személyiseg vagyok nem untatom az embereket. Nemrégiben saját panelem lett és igy a magam ura vagyok.Egy farmot is sikerült bérelnem es azóta szabadidőmbe farmal foglalkozok és szeretem is.


Aláírás: James Piccolo

Kelt.: 2019.09.04
 
Utoljára szerkesztve:

Cápa

#N54BiTurboCrew
Támogató
2019. 01. 10.
381
300
24
Hatvan
V4 karakter
Liam Sean
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Liam Sean/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció szabályzatot.)

Ui.: Jobb mint a barátod jelentkezési lapja, megnézzük!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.