James Peetu jelentkezése a Fix&Drive-hoz![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilard97YT

Barangoló
2019. 12. 18.
84
35
V4 karakter
Peterson James
LV karakter
Peterson Williames
V2 karakter
James Peetu

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Szilárdnak szólíthattok, 14 éves vagyok jelenleg. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Már több mint egy éve játszok a szerveren, 71226 percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Sajnos voltam AdminJail-ben, kitiltva még nem voltam, régebb nagyon súlyos jaile-im voltak mivel nem nagyon ismertem a szerverszabályzatot. Kép:https://kepkuldes.com/image/1RX9GF ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta 4-5 órát tudnék szánni a frakicóra, igen tudnám teljesíteni a frakicó szabályzat, elvártakat- ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kovács Szilárdnak hívnak, Szilárdnak szólitanak, 14 éves vagyok jelenleg. Romániában élek azon belül Nagyváradon, erdélyben éltem a családommal, de onnan elköltöztünk Nagyváradra. Szabadidőmben inkább gépezni szoktam azon belül a SeeMTA V2, és más SeeMTA szerverken, például SeeMTA V3 LV. De persze nem csak gépezni szoktam egésznap hanem, amikkor van egy kis jó idő akkor kiszoktam menni egy kicsit a szabadidőbe. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ James Peetu ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Hosptial, 1998,11.21. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Los Santos legmagasabb végzettségi, Szerelői egyetem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék mert, nagyon szeretem az autókat, amikkor kicsi voltam apukám autószerelő volt. Otthon volt egy kis műhelye és én mindig ott voltam és segítettem neki. Most meg ezt a szakmát, is tanultam az egyetemen és ezt szeretném dolgozni én is mint az apukám, persze tudok csapatban dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ James Peetu néven születtem 1998.11.21-én, a Los Santosi kórházban. Édesapám neve Benjamin Peetu. Édesanyám neve Isabella Peetu, Édesanyám informatikánál dolgozott szoftverkészítiő volt. Édesapám szerelő volt, nagyon szeretett szerelni autókat, és amik otthon elromoltak ő megjavította. Amikkor elvégeztem a középiskolát, letudtam érettségezni autó szerelői szakon. utána sikeresen elvégeztem a szerelői egyetemet, majd kaptam egy diplomát is, amire nagyon büszke vagyok. Az iskola után elkezdtem járni kreszt tanulni, ez az elején nagyon nehezen ment de egy pár idő múlva, már egyszerű volt. Amikor volt egy kis, szabadidőm megnéztem, hogy az édesapám mi jót csinál majd segítettem neki ha szerelt. Sikeresen meglett a jogositványom is, és már csak egy jó szerelői munkát keresek, nagyon sokat gondolkoztam, hogy SeeCity Car Service-be menjek, vagy Fix&Drive de végül Fix&Drive-ál maradt a döntésem. ~

Aláírás:

James Peetu.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Jojiii és AttilaYT

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
  • Szomorú
Reactions: Szilard97YT
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.