James O’Wright S.G.H Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yakariii

Újonc
Támogató
2019. 09. 10.
55
39
Miskolc
V4 karakter
★Akira Shirane★
LV karakter
❌
V2 karakter
★Flavio Di Fazzio★


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Szűcs Dávidnak hívnak. 23 éves volnék,hobbim foci, zene hallgatás, videó játékozás, barátnőzés, és dolgozom, Leginkább éjszakás műszakjaim vannak.

Mióta játszol a szerveren?

Kb 2017 óta

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Többszörös Ideiglenes Adminsegéd, Kamion 80+ szint . TEK Leader,

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen, Illegál: Oroszban voltam, Legálisba NNI-n Parkolás Felügyelet-en kívül mindenbe.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Igen, többször is

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Az elszántság, szeretek az embereken segíteni, ezért gondolkodtam el az S.G.H-n.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

A közösség, későbbiekben akár Game Administrator, illetve az,hogy bizonyítsak önmagamnak.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Munkámtól függ, hétköznap dologozok, ezért leginkább délután vagyok,amikor nem vezetek, Péntek-Szombat-Vasárnap akár egésznap.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Amennyiben ilyet látok,bizonyítékkal szólók egy Game Administrator-nak.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Többször felszólítom amennyiben nem hagyja abba,akkor bizonyítékkal alátámasztva szólnék egy elérhető Adminisztrátornak.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Udvariasan, normálisan válaszolok neki,hogy ezzel az üggyel kapcsolatosan Adminisztrátort keress fel, és megindokolom,hogy ehhez nincs jogom.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Bizonyítékkal alátámasztva, szólók szintén egy Adminisztrátornak, hogy szabálytalan, esetleg helytelen hirdetést találtam.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Felszólítom hogy az ütközést RP-zze normálisan.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Nem fogadom el.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
/as Chaten megkérdezek mást, nem írok le hülyeséget, amennyiben választ kaptam rá, továbbítom az adott személynek.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Udvariasan leírom neki,hogy ez In Game dolog, ezáltal felesleges PM-nek minősül ugyanis én a szerverrel kapcsolatos kisebb kérdések megválaszolására vagyok jogosult.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Amennyiben az RP-t lefolytattuk /as chaten írnék,hogy betanulásra elérhető vagyok.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Leginkább a forgalmasabb helyket, Déli határ, Északi Benzinkút, A Városházát.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: A plázában elérhető a horgász bolt, ott mindent meglehet vásárolni ami a horgászbot elkészítéséhez szükséges, majd az invertory-ba (i) kattints a barkácsolás menűpontra,válaszd ki a horgászbotot, amennyiben eltudtad készíteni, már is kész a horgászbotod, ehhez szükséges a száraz csali,ami szintén ott is megvásárolható, amennyiben minden a rendelkezésedre áll, ezután a Városházára menj el,mert ott váltható ki a horgász engedélyt,amennyiben is megvan, elmész például Déli határhoz, ott többen is szoktak lenni,majd az invertorydban (i) jobb klikk a horgászbotra,majd a csalira, és felhelyezed a csalit, bal klikkel tudod szabályozni,hogy milyen messzire dobja el, minél messzebb van,annál nehezebben észrevehető ha valami a horogra akadt. Jó szórakozást!

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kamionsofőr: Városházán felvehető a kamionsofőr munkalehetőség, amennyiben erre esik a választásod, Akkor most be is mutatnám neked, Nos ha megnyitod az F11-el a térképet, kamion ikonnal vannak jelölve a kamiondepók, ahol a kamiont letudod hívni, választasz egy tetszőleges depőt, GLS, DPD, UPS, Amazon, amennyiben odaértél egy kis helységbe vár téged a műszakvezető, jobb klikk rá, és kiválasztod a szimpatikus pótot a szintednek megfelelően, ezután ha elvállaltad a neked tetsző munkát, az invertorydban (i) megjelenik a fuvarlevél ahol nyomon tudod követni azt,hogy mit is viszel,hány tonna a megrakott pót és társai, a térképen F11-el piros kamion ikon mutatja hogy hova kellesz vinned, Amennyiben leparkoltad a kamionod,és a kis téglalap zölden mutat,akkor kiszállhatsz,és a fuvarlevelet az invertorydból ráhúzod a műszakvezetőre, és megkapod a jutalmad. Jó szórakozást.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm bemutatása: F11-el (térképen) kis kapu ikon mutatja a farm helyeket, kiválasztod a számodra megfelelő helyet, majd odabaktatsz, amennyiben megérkeztél, kiválasztod a neked szimpatikus farmot,fontos hogy zöld CP-vel mutatja a szabad farmokat, ha sikerült állj bele a CP-be majd írd be a chatba /rentfarm ehhez kell 4,5 millió see forint, ha megvan belépsz balra találod az eszközöket, jobbra pedig egy kis könyvet,ahol személyeket adhatsz hozzá a farmodhoz, illetve szerkesztheted a jogosultságait, na meg persze át tudod nevezni a farmod tábláját pl: Leila Birodalma Ha ezekkel megvagy, jobb klikk a kapára, majd bal klikkel a földekre, és munkáld meg, ha ezzel kész vagy, szintén jobb klikkel visszateheted a helyére, majd az ásóval kiásod az ültetvényed helyét, ha ezzel is megvagy, akkor jöhet a kanna, amit hobbi boltban, tudsz megvásárolni, ha rendelkezel ilyennel, akkor az invertorydban jobb klikk a kannára a csap mellett, majd várd meg míg megtöltődik, ezután a farmod területén meglocsolod a megmunkált, kiásott földet, A Piac pedig F11 Piros Stand ikonnal jelzi, a térképen,ahol ültetvényeket tudsz vásárolni. ha ezzel is megvagy, akkor a megmunkált,kiásott,megöntözött földre kattintva kiválasztod az ültetvény menüpontot, majd amit vásároltál rákattintasz. Jó szórakozást!


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://prnt.sc/yNXv8HoG7EBd]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://prnt.sc/yNXv8HoG7EBd]

 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Hali. Igaz nem ismerlek, de megkell hagynom, hogy szép lett a lapod és engem meggyőzött.. Remélem sikerül bejutnod. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Yakariii és Stream

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szia! Már jó néhányszor láttalak ideiglenes adminsegédként tevénkenykedni a szerveren és elég jól végezted a feladatot. Szerintem megállnád a helyed. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Yakariii

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

ELFOGADVA

Kérlek válassz majd HSZ-ben időpontot meghallgatásra > EBBEN < a topicban (megnyitás után).
A meghallgatásra kérlek tekintsd át a szerverszabályzatot, mert átfogóan fogunk ezzel kapcsolatban kérdéseket feltenni és
ez lesz az utolsó forduló is egyben TS3 szerveren.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.