James O Marcus S.G.H jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nszabi12

Újonc
2019. 01. 12.
57
15
22
Békéscsaba
LV karakter
James O Marcus
V2 karakter
James O Marcus
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok Nagy Szabolcs,18 éves vagyok.Békés megye megye jogú városában élek jelenleg, Békéscsabán.Egy szakközép suliba járok és 11. osztályos vagy,víz-gáz központi fűtés rendszer hálózat szerelőnek tanulok.Idén fogok végezni a szakmával de maradni fogok 2év érettségire és utána elszeretném végezni a jegyellenőri vagy a Mozdonyvezetői vizsgát.Suli mellet szoktam járni dolgozni egy céghez mint segédmunkás.Szabadidőmbe általában árajánlatokat szoktam készíteni,ezzel is segítve a főnököm munkáját de ezek mellett általában focizni,horgászni,gépezni,zenét hallgatni és zenéket feldolgozni szoktam.Általában Electro House zenéket szoktam hallgatni de szívesen hallgatok más műfajú zenéket is ilyen a rap zene és kedvencem Lmen Prala.Nagyon szeretek utazni minden álmom egyszer eljutni Amerikába és ha lesz rá lehetőségem kiköltözni.Sokan mondják hogy nagyon egyedi stílusom van(Jó értelemben).MTA-val 7éve játszok és eddig csak Roleplay szervereken játszottam,idén lesz 5 éve hogy adminsegéd,admin vagyok kisebb-nagyobb szervereken.SeeMTA V2 szerverén is voltam már S.G.H de volt egy kis probléma amit szerencsére sikerült megbeszélnem Bencével.

Mióta játszol a szerveren?

2016-05-16 19:48:52 regisztráltam a SeeMTA v2 szerverére de, volt egy nagyobb kihagyásom és lassan 2 hónapja játszok ismét a szerveren aktívan.Jelenleg 42163 perc játszott percnél tartok a szerveren.


Eddigi elért dolgok:

Eddigi elért dolgok:
Amire büszke vagyok:-Sok új barátot ismertem meg.
-Sok nagyobb RPbe vehettem részt.
-OMSZ frakcióba benne lehettem.
-100 milliós vagyon.
-Be kerülhettem az OKF frakcióba ahol Zászlós rangon lehetek és KMSZ Al-parancsnok.
-Megsikerült szereznem a kedvenc kocsimat


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék egy segítőkész,összetartó és jó fej adminsegéd csapatnak tagja lenni.Segíteni szeretném az adminok munkáját és a játékosoknak való tanácsadását és segítését.

Miért téged válasszunk?

Koromból adott hogy érett és logikus gondolkozás,4 éves admin tapasztalat,Jól tudom kezelni a konfliktust és a problémákat,tisztába vagyok a TS3 és a szerverszabályzattal,határozott vagyok és komolyan tudnám venni a munkámat,Megbízható vagyok,Sokat tudnék aktív lenni és a munkára fordítani.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

5-6 órát szoktam fent lenni hétköznaponta mind a 5-6 órát S.G.H munkára tudnám fordítani,hétvégente 7-8rát tudnék fent lenni és abból 7-8 órát tudnák S.G.H munkára fordítani.


Naponta hány órát tudsz online lenni?

4-6 Órát szoktam fent lenni de van hogy 7-8 órát is fent tudok lenni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Többször figyelmeztetem mert türelmes ember vagyok megpróbálom neki elmagyarázni hogy nem tudok fixelni és csak végső esetbe jelzem adminnak


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Be dutyzik és lerádiózza a szolgálatba lépését.Bemegy egy szerelőboxba és nyom egy "M" betűt .Kihoz egy kis nyílat amivel rá kattint a kocsira megvárja míg leszedi az elemet ha leszedte beviszi a CPbe majd kicserélődik a kezében található elem ami nem sérült.Azt vissza viszi a boxba majd nyom egy "M" betűt és rá kattint a nyíllal a felszerelésre megvárja míg felszereli és kész is az elem cseréje.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1.Városháza:Ott tudja a személyes iratokat megcsináltatni (személyigazolvány),Ott tud munkát felvenni,fegyverengedély meghosszabbítása vagy forgalmit kiváltani.

2.Kórház:Mivel ha sérült a karaktere ott tudja meggyógyíttatni magát egy mentőssel vagy ha nincs mentős akkor a CP segítségével.

3.Autós iskola:Mivel ott tudja megcsináltatni a jogosítványt hogy ne büntessék meg a rendőrök.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Attól függ milyen RP szituáció van.Ha nem komoly RP akkor segítek neki vagy ha el lehet magyarázni le írom neki PMbe.Ha véletlen olyan RP van akkor megkérem hogy forduljon másik S.G.H kollégához aki szabad és bír neki segíteni.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Consoleból kimásolom a logot majd elküldöm adminsegéd chatre és jelzem egy elérhető admin felé vagy ha esetleg nincs fent.PK-t nyitok az illetőre.Elküldöm egy adminnak Facebookon ha fent lesz szankcionálja az esetet.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Adminjail(Megtekintés az "Adminjail" gombra kattintva)
Hhbmryt

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Ban(Megtekintés az "Ban" gombra kattintva)
 
  • Tetszik
Reactions: Nowiczky

Wing

szárnyas barát
2019. 01. 29.
234
638
18
Szigethalom
V4 karakter
Loretta Hristov
LV karakter
Petrick Denzel
V2 karakter
Alexa R Mauricio
Nagyon nagy arc vagy és szerintem képet lennél S.G.H-ként megállni a helyed.! :D GL!
 
  • Imádom
Reactions: Nszabi12

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
303
285
21
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Nem lett rossz lap, beszélgetünk is egy ideje. Sok sikert.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Nszabi12

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Voltál a frakcióm tagja és mindig számíthattam rád , szerintem a kezdők is bármikor számíthatnak majd a segítségedre. Tudom amibe bele kezdesz azt hosszú távon csinálod is , teljes oda adással. Lapod támogatom , sok sikert kívánok!
 
  • Imádom
Reactions: Nszabi12

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Frakció tagom vagy, nem is akármilyen.
Jófej, segítőkész és terhelhető emberre ismertem rá személyedben.
A feladataidat mindig a lehető leghamarabb teljesíted, eközben veszed a fáradtságot másoknak is segíteni.
Nálad jobb embert hirtelen nem is tudnék S.G.H. pozícióra.
Sok sikert kívánok hozzá.

TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Nszabi12

Davex

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
9
2
29
Budapest
V2 karakter
Shaina Gwendoline
Frakció társam vagy és szerintem is meg állnád a helyed nagyon jó rp-zel kiváló SGH-lennél Sok sikert és várunk a Teamba Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Nszabi12

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Fogalmazási hibák.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.