James O Dawidson jelentkezése a See Game Helpdesk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lawiet

Újonc
Támogató
2019. 12. 27.
70
66
V2 karakter
Lawiet Jukazi
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Aktív,figyelő ember vagyok lehet terhelni és a kéréseknek is eleget tudok tenni segítőkész vagyok és úgy érzem hogy sok embernek tudnék segíteni és segítenék is és már régóta tervezem meg szeretnék see game helpdeskes lenni de ezt majd mások eldöntik igazából már nagyon rég óta mindig játszok és játszok de az rp is nagyon megfogott vagyis nagyon jó rpket is ki lehet hozni semmilyen betegségem nincs és anyám is apám is sokat segít az embereknek és én is szeretnék és szerintem ez jó kiinduló lehet hogy itt a kezdő játékosoknak segítek és elmegyarázom a dolgokat]

Mióta játszol a szerveren?

[2019-12-24 17:58:55 óta játszom a seemta v2-ő szerveren ]

Eddigi elért dolgok:

[Yakuza 6 rang,See City Car Service Segítő szerelő,Nemzeti Adó és - Vámhivatal Őrmester ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretnék segíteni az embereknek elkezdeni a játékot mert én is nehezen kezdem]

Miért téged válasszunk?

[Úgy érzem hogy segítőkész ember vagyok és nem lehet annyira könnyen felhergelni és sok mindent tudok a szerveről]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Viszonylag sokat tudok fent lenni néha késő este is ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Suli időbe majd 4-5 de most 7-8 órát is akár]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki hogy nem fixelek és ne spamelje mert kickben részesítem de ezt csak ha már nagyon erőszakos]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Megmutatnám hogy van két sora sima és a gyors ha a csacos sima sávon jön akkor nem kell csacosként felszámólni meg hogy a gyors sáv alapból sima autóra 700ezer és a gyors sávba lévő embert elöbb kell beengedni mint a simát utána meg bejönne egy autó beírja a nevét vagy ha nem tudja megkérdezi ooc mert azért ic tényleg csak egy szerelő és utána mondanám hogy kurzor módba váltva rákattint az adott ellemre majd elviszi a zöld cphez de ha annyira széttőrt az adott ellem akkor megmutatom hogy kimegy és ott a sárga cpben kidobja majd ha nincs semmi az első lökösnél pl akkor fogja rákattint kiírja hogy menjen a cpbe és visszahozza majd újra kurzor módban rákattnint és felszerli utána mondanám hogy vannak paneles kocsik/ellemek amit jobb oldal tud megszerelni és még a végén annyit mondanék neki hogy cp mellet nem szerel mert azért jail jár ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Először is a városházát mert ott tud felvenni munkát és iratokat csináltatni utána a plázát mert ott tud venni enni valót meg minden egyéb dolgot meg az autós iskolát hogy ott tudja a jogosítványt letenni és én még pluszban a autókereskedést hogy ott tud autót venni és mondanám neki hogy a legolcsóbb autó az egy trabant 200ezerért ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Igazából abban az esetben hanyagolom mert rpből fogom és elmegyek az nem valami szabályos rp után megkérdezném hogy kell e még segítség és elmennék oda ha kell még neki]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Fognám és bejail-elném nonrps hírdetésért vagy ilyet nem hírdetsz indokkal]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam https://imgur.com/gallery/DEubJyO]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még bannolva https://imgur.com/gallery/dx2Z5pZ]
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
848
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Szituáció kérdéseidre nem adtál normális választ, sokat nem tudtunk meg rólad.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.