James Nelson jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sharky

Újonc
2021. 09. 24.
2
1
V4 karakter
Az nincs
LV karakter
James Nelson
V2 karakter
Az nincs
x3zePcK.png

IG neved: -
- James Nelson -

-
Mióta használod a TeamSpeaket?: -
- 3-4 éve használom. -

-
Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?: -
- Egyszer sem voltam még bannolva a TeamSpeak 3 szerveréről. -

-
Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?: -
- Nem voltam még soha sem a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor. -

-
Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?: -
- Naponta 10-11 órát is eltöltök. -

-
Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?: -
- A feladatra 7-8 órát tudok szánni -

-
Miért pont téged válasszunk?: -
- Azért gondolom mivel aktiv játékos vagyok a szerveren (naponta 7-8 órát szánok a feladatra) úgy gondolom némi tapasztalattal rendelkezem és tudnám teljesiteni az elvárásokat az ügyfélszolgálat szobában.-

-
Miért szeretnél moderátor lenni?: -
- Azért szeretnék moderátornak jelentkezni hogy hasznos tagja legyek a TeamSpeak 3 szervernek és tudjam segíteni a Játékosokat bármiben is. Szeretném megkönnyebbíteni a többi moderátor dolgát. -

-
Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?: -
- Amennyiben van egy nem regisztrált behúzzom magamhoz Ügyfélszolgálatba Majd megkérdezem hogy játszik e a szerveren. Ha igen akkor kérdezek 3 TS és 3 RP szabályzatot tőle, Hogyha sikeresen elmondta rá adom a civil rangot hogyha esetleg nem játszik a szerveren vagy akár bannolva van abban az esetben csak 3 TS szabályzatot kérdezek tőle és ha megvolt Nem Seemta játékos rangot adok rá. Amint végeztünk megkérdezem hogy segíthetek e még valamiben hogyha azt válaszolja hogy nem akkor elköszönök és megvárom hogy kilépjen vagy kihúzzom. Hogyha kérdése lenne vagy segítségre szorul mindenképp tovább segítem a dolgokban. -

- Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?: -
- Igazábol nem sok mindennel , mivel az emberek egyenlőek. De amitől többet tudnék hozzá tenni az a Duty perc és az aktivitás.Tapasztalatom kevésbé van , de minden esetben rajta vagyok , hogy több tapasztalatom legyen , mint amennyi most van.Esetleg ha sikerülne a moderátori felvétel , akkor azon lennék , hogy minnél több mindent magtanulnék a moderátori életben. -

-
Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?: -
- Sajnos még nincs ismeretségem de minél hamarabb örülnék neki ha megismerném a csapatott mivel nagyon szeretek csapatban dolgozni. -

-
Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?: -
- Célom az lenne , hogy minnél több emberen segitsek és hogy sokáig lehessek a csapat tagja. Minnél több rangig szeretnék eljutni panasz nélkül. -

-
Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról: -
Pozitív:
- Segitőkész -
- Figyelmes -
- Csapatmunkás -

-
Negatív: -
- Néha sokat beszélek- -
- Gyorsan hadarom a szavakat -
- Feledékeny időnként -

-
Mennyi idős vagy?: -
- 14 éves vagyok-

-
Mutasd be magad 5-10 mondatban: -
- Sziasztok! Biriki Kevin a nevem 14-éves , 8.-os vagyok. Szatmár-megyében lakok egy kis faluban. Hobbijaim focizok és dobolok már 5 éve. Több mint 2 éve RP-zek MTA-n és GTA V RP-n. Szabadidőmben sokat szoktam gépezni , kevésbe tanulni.Rengeteg időt eltöltök a See Mta V3 Las Venturas szerverén mert hogy 2021.09.24-én regisztráltam és most 5100 percel rendelkezem vagyis 10-es levelű vagyok aminek nagyon örülök. Nagyon szeretek csapatmunkában dolgozni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 265
1 551
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Szia, én elhiszem, hogy aktív lennél, de ez a 7-8 óra minimálisan irreálisnak tűnik számomra.
- Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?: -
- Naponta 10-11 órát is eltöltök. -

-
Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?: -
- A feladatra 7-8 órát tudok szánni -
Ezen kívül nem találtam kvietnivalót, szép lap lett.

Sok sikert hozzá!
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.10.07. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A meghallgatásra készülj fel.

EDIT: Nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Soares
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.