James Miles Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marko11

Újonc
2022. 09. 23.
1
0
V2 karakter
James Miles
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: James Miles
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:
313
IC SZINT: 2

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Persze, Ki nem?

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még frakcióban.
TÁVOZÁSAID OKA:
-
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA:
-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok, Márkó vagyok. 17 éves srác vagyok, aki nagyon szeret rp-zni. Eddig [TÖRÖLTEM A SZERVER NEVÉT #Balage]-en voltam, ott benne voltam több frakcióban is. Azért hagytam ott azt a szervert, mert kezdtem már unalmasnak találni. Én egyébként hajósnak tanulok, de a suli után megcsinálom az autószerelőit is. Sportos ember vagyok, 8 évig úsztam, azt követően 3 évig vívtam. Most amikor időm engedi a szerveren vagyok. Most nyáron csináltam meg a jogosítványom, és ebből kifolyólag imádok autókázni "csak úgy".
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Azért mert imádom az autókat, és apámmal rengeteget szereltem az autónkat. Mindig is érdekeltek az autószerelés, és gondoltam, hogy itt egy frakció keretein belül ezt megtapasztalhatom. Kiskorom óta foglalkozok az autókkal, és már komolyabb szinten értek is hozzájuk.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem jó helyre küldtem a jelentkezésem, ha nem akkor bocsánat.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.25 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.