James Mc Logan jelentkezési lapja a Fix and Drive szerelőtársaság felé![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Kéri ~







Életkorod:



~ 15 ~







A játékon belüli szinted:



~ 46 ~







Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)


~ Jailek, Bannok, Kickek ~
~ Névváltások ~







Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Igen rendelkezek. ~







Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen. ~







Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Szervusz Kedves Olvasó/Bíráló! Én Kéri vagyok, vagy Sándor vagy Botond. Mindegy ki hogy hív, hallgatok a nevemre mint egy jó kutya, csak nem szeretem ha úgy bánnak velem. Próbálok jófej lenni mindenkivel, pozitívan állni mindenhez. Humoros vagyok sokak szerint, és mások által jóképűnek mondott, jaa és szinglii, szóval van időm játszani :p . Amint elkezdődik komolyabban az oktatás, úgy, hogy be is kell járni, inaktívabb leszek, de mindig szólok előre.

Személyiségemről annyit, pozitívumként, hogy mindig igazsságos vagyok, sosem elfogult, és rendes. Tisztelet tudó, ugyanis fontos a kölcsönös megértés és tisztelet. Nem szeretem az igazságtalanságot, vagy ha valaki flegmul... Se kor se hang alapján nem itéleik, mindenki ember, és próbálok segíteni. Ez semleges, de a játékot úgy kezelem mint egy játék, nem feltétlen mintha ezen múlna az életem, szóval lehet lesznek kissebb gondok, de mindent meg lehet velem beszélni. És mint említettem hogy nem szeretem a f*sz embereket, akik lenézik a másikat, és kihasználják, vagy szabálytszegnek és még nekik áll feljebb akkor nagyon be tudok gorombulni... Szóval első negatív tulajdonságom, hogy sokszor vagyok mérges ideges.. de ez sok mindentől függ.. Van hogy sokat beszélek, de megvan az oka. Próbálok humoros lenni ami igaz pozitív, de van hogy komolytalanságba megy át, ilyenkor idegesítő tudok lenni. Ilyenkor ha ez van és valakit idegesítek, kérem jelezzék és leállok... Szerintem összességébe korrekt ember vagyok. ~











[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ James Mc Logan ~







Anyja, apja neve:



~ Édesanya neve: Angela Logan (szül.: Angela White)

Édesapa: James Logan ~







Elérhetősége (email, telefonszám):



~ Email cím: jamlog@gmail.com

Telefonszám: 761-738 ~







Büntetlen előítéletű?



~ Természetesen. ~







Személyi igazolványáról egy kép:



lHDVDnu.png








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Van. ~







Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Rendkívül, ez adja (a kölcsönös tisztelet mellett) az alapot, egy jól olajott szerkezetnek ami jelen esetben a csapat... Enélkül lassabban zajlana a munka, és különben is muszáj, mert sokat leszünk egy helyen. Fő a béke és a rend. ~







Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Rengeteget! És igen jók a tapasztalatok! ~







Csatolja be önéletrajzát:


7t3GwcB.png









Aláírás:



James Mc Logan

 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress ma 18:30kor TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.