James Law jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stylesit

Barangoló
Támogató
2019. 02. 10.
77
135
Kisvárda.
V4 karakter
lawrentij.demjan🔫
LV karakter
kenneth.prince
V2 karakter
derrick.beasley.
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< James Law>

Születési helye, ideje:
< [Irányitószám 1224] San Andreas, Los Santos, Los Santos Hospital 1994.11.25 [Market] >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Corlonce >

Jelenlegi lakcíme:
< 1238 San Andreas,Las Venturas, Sunset St.98 >

Hány éve él a városban?:
< 12éve>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném a meglévő tapasztalatomat egy biztos hátterű. cégnél kamatoztatni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Van egy minimális tapasztalatom amit maguknál tudnék kamatoztatni.Emelett egy jó kiállású,egy szorgalmas csapategyénnel gazdagodnának azt gondolom. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen >

Előző munkahelye(i):
< Car Repaint and Maintance [Los Santos] >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< James Law >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3.200 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Igazából szabadidőmben szivesen szereleném az autókat, jó dolgokat hallottam magáról a frakciórol,az eddigi szervereken amin játszottam mindegyikben megfordultam szerelőben,szerettem csinálni >

Miért pont téged válasszunk?:
< Amikor fentlennék a szerveren a fentlétem 90%-t biztos a szereléssel tölteném, tisztelem a játékostársaimat, elég nagy aktivitással tudok szolgálni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Háromszor,még nagyon régen... [ https://imgur.com/a/L2ZjV9m ] >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem [ https://imgur.com/a/oTkF1AP ] >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem https://imgur.com/a/P5bWmb1 >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem >

Mennyi idős vagy?:
< 14 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Igazából 2017-ben regisztráltam de huzamosabb ideje 1 hónapja talán... >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap 3-4 óra hétvégén 8-10 óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. opció.>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Nos akkor kezdjük is el. Sziasztok! Hasulyó Gergőnek hivnak 14 éves vagyok. Egy kis városban élek Kisvárda közelében,Ajakon.Kisvárdára szeretnék menni továbbtanulni mégpedig Informatika szakra. Szabadidőmben versenyszerüen focizok, számitógépezek. Nagyon sok RP szerveren jártam már, de valahogy a Las Venturas kimaradt nekem. Szeretek másokkal beszélgetni,de egy kicsit szégyellős vagyok. [Utóirat: Elnézést a helyesirási hibákért,de mivel angol billentyüzeten irom ezért vannak problémák,nem vagyok hozzászokva,Köszönöm szépen hogy elolvastad! >
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.11.28. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.