James Jones jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ako$

Újonc
2023. 03. 23.
2
0
V2 karakter
James Jones
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
James Jones

2. Születés helye, dátuma
Los Santos 1998 03 11

3. Bejelentett lakcíme
Jefferson street 120

4. Telefonszáma
36226896606

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
egyetem.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Fix & Drive nem voltam a városba.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
még nem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
régen anyukám mindig detektives meséket olvasot nekem és néha még detektiveset is játszotunk és nagyon szeretem a detektives vagy nyomozos filmeket és már régi álmom az hogy egyszer detektiv legyek.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
szerintem gyorsan tanulok gyorsan tudok reagálni még a nehéz helyzetekbe is kedves vagyok tudok csapatba dolgozni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
13

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2022 registráltam de akkor még nagyon nem értettem az rp-hez szoval akkor még nem vettem nagyon komolyan de most vissza jöttem érettebben mint akkor és készen állok új kihivásokhoz.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
1600

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Fix & Drive kb: 1 hét inaktivitás

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
mert már régi álmom volt csatlakozni a rendvédelembe és most ugy érzem hogy meg tudom csinálni amiket előir a szabályzat a terveim hogy boldog legyek a frakcioval és minöl több barátot szerezni mind ic mind ooc és minél nagyobb rangfokozatba kerülni és legfontosabb boldog lenni

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
A nevem Ákos.13 éves vagyok.Nagyon szeretek rp-zni mint MTA mint Fivem.De persze minden félével játszok de legtöbbször fps játékokat játszok.szeretek kosarazni és focizni szeretem az autokat föleg a japán autokat.Szeretek zenét hallgatni föleg a hip-hop zene stilust szeretem de pl:pop-t is szeretem.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: Gyűjts több tapasztalatot, és majd később adj be egy lapot. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.