James John Smith Felülvizsgálati kérelme Benjamin Gilson Zászlós-al szemben!

kevinsivinger

Újonc
2023. 07. 07.
21
5
V4 karakter
James John Smith
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
James John Smith
Telefonszám:
+38-76-494-8847
Személyazonosító igazolványról készült másolat:



Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:

-
Forgalmi engedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:

-

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:

-


Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a panasztevő nevében.


Teljes név:
-
Telefonszám:
-
Ügyvédi iroda neve:
-
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)

-


Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Benjamin Gilson
Megbízott jelvényszáma:
1259
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: BMW 1200RR
Rendszám: -
Szín: -
Egyéb ismertető jelek: -



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
A biztosúr szerint én az Angel Pine-ban található halleadónál fizikálisan bántalmaztam őt. Megjegyezném hogy ez eggyáltalán nem így történt. Ezek után én elmentem városbol. Ahogy ma ideértem városba találkám lett volna egy személyel viszont a mélyen tisztelt biztosúr észrevett és kiszállitott a járművemből. Ennek eleget tettem. Ezután mondta hogy tegyem hátra a kezem és előállit testi sértés vággyával. Ennek nem tettem eleget mivel nem tudtam hogy miért akart az úr előállitani. Ezután bevitt az egyik örsre és bezár börtönbe. Azt is megjegyezném hogy a kihallgatás kész vicc volt.

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Igen, kaptam egy lövést sokkolóval.
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Igen anyagi kár mivel kaptam birságot.



Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
-
Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:


Traffipax által kiállított fénykép:
-
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
-
Fényképek:
-
Orvosi látlelet:
-
Egyéb:
-

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):

Egy tár : Tár (UZI, TEC-9)
Szervíz számla:
-
Egészségügyi számla:
-

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( Kezdjük ott hogy én láttam hogy Gilson-t ütik de én nem száltam be mivel nekem irreálisnak tünt hogy random üssek valakit + ott volt nem kis létszámmal nem egy rendvédelmi szervezet. ( Erre simán hivhatott volna admint is ha ennyire zavarta őt ). A halleadónál ott volt a fél pd és nav is az eset történésekor, szóval akár simán szolhatott volna nekik is hogy itt ütögetik őt és ne csak random körözést adjon rám mivel ez irrális hogy téged agyonvernek és nem szólsz a kollégáidnak hanem halogatod holnapig érted ezzel ez is a baj. Videót kértem tőle ahol látszik hogy ÉN ütöm Gilson-t de nem küldött és így a levegőbe bármit tudok én is állitani akár azt is hogy ő rámlőtt a pisztolyával 3x is. A markolatot azért kérném vissza mert ha nincs ez a tévedés nem szállitott volna ki a gépjárművemből ( mivel fix-es vagyok a fixtől kiálltam 3m-re igy kétlem hogy megállitana bárki is ) Amennyiben bírálásra kerül az ügy kérném hogy ne egyből legyen lezárva mivel válaszadásra is kérnék lehetőséget. Valamint videős bizonyítékot kérek az ügyről ahol látszik hogy ÉN ütöttem meg őt ( Én azért nem küldök videős bizonyítékot mivel nem ért engem sérelem az adott pillanatban így fölösnek éreztem felvenni a társalgást majd a később történő ütögetést ) . Amennyiben nem tud mutatni a bírálat egyértelműen elfogathatatlan. Mivel ha én mint CIVIL nyújtok be egy panaszt akár hatósági személyre akár másik civilre akkor én KÖTELES vagyok arra hogy felvegyem az egészet. Ha én köteles vagyok akkor ez visszafele is elvárt. Mivel én nem csináltam semmit ezalatt azt értem hogy nem ütöttem meg a tegnap hajnali órákban. Ezért teljesen jogtalannak tartom már az egész eljárást. Mivel azzal hogy őt tegnap "megütöttem" ( nem igaz ) így elindult egy láncreakció ami által elvették a tárat és ellenálltam az intézkedésnek stb. . Szóval az egész börtönbüntetés és pénzbüntetés jogtalan. Ezért kérném a pénz és tárgy visszatérítését is ( a pénz visszatéritésnél élnék a min 1,5x max 3.0x visszatérítésére ) . Amennyiben kapok videót ahol látható hogy ÉN nem más hanem ÉN ütöm meg az urat akkor elnézést kérek a kellemetlenségét. Amennyiben nem, magátol értetődő hogy az ügy csak légből kapott dolog és teljesen jogtalan ( Megjegyezném hogy IC volt egy veszekedésünk nem tudhatom hogy ez őt OOC is akár megbántotta de ennek nem látom sok esélyét ) Ha nekem lesz igazam kérném a zászlós mielőbbi szankcionálását jogtalan eljárás miatt valamint egy bocsánatot. Köszönöm! ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
James John Smith

KELTEZÉS HELYE: Los Santos , 2024.08.18.​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Benceeh