James Hope jelentkezese.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
Y

Yoloka1254

UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~Elek Marknak hivnak. Barataim szurcsinek hivnak (elmondom miert ha gondoljatok.) Mark lehet szolitani. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan egy eve. 5honap kihagyassal. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/yvaiUJe https://imgur.com/a/y1X4nm0 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Tudnam teljesiteni. Nagyjabol annyit tudnek lenni. Hetvegen tobbet. 6-7-8 ora kb hetvegen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Marknak hivnak. Jelenleg rendvelemi gimnaziumba jarok. 10.osztalyt csinalom jelenleg.. Szeretek horgaszni es motorozni. Veszprem melett lakom egy faluba. Jelenleg nem sportolok de tervben van. Par eve kajakoztam kenuztam es birkoztam is egyszerre de nem birtam igy inkabb mindet abba hagytam. Szeretek a gep elott lenni. Foleg MTA-zni. Unnepek miatt lehet hogy neha kerek szunetett par napra. De altalaban elerheto szoktam lenni. Tervben van egy olyan billentyuzet vasarlas ami magyar kiosztasu csak eppen a motort teliesittem.SZeretek enni, bulizni. Baratokkal neha napjan szoktam ki jarkalni ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ James Hope ~


Születési helye, ideje:
~ Mexiko 1960 11 10 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ A tarsasag miatt es mivel szerettem a jarmuveket. Es ertek is hozzajuk. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Eddig dolgoztam a parkolo felugyeletnek. Kamionoztam, banyasztam. Mivel egyik se lett a szivem csucske ezert be probalkozok a maguk szervezetenel. Jogi egyetemen vegeztem mint jogasz. Gyerek koromban kicsit zurusebb gyerek voltam. Talan mostanra nott be a fejem lagya.Jogi egyetem melett vegeztem autoszerelesi szakmat is. Volt egy sajat fuvarozasi cegem mexikoban. Gyarkan Los Santosba jott a szallitmany. ~

Aláírás:
James
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on (11.11) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.