James Gallardo jelentkezése az SCCS köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szucsik

Barangoló
2019. 06. 17.
77
71
forum.see-game.com
V4 karakter
Ronnel Maslan
LV karakter
Travis Wright
V2 karakter
James Gallardo
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: James Gallardo
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 23070
IC SZINT: 21

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/dqVCcP7 , https://imgur.com/a/vTLLyBF

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF ( 1-1,5 hónap ), ORFK egyszer törzsőrmester ( talán 3-4 hét ) , később zászlósig ( kb. 2 hónap ) jutottam el.
TÁVOZÁSAID OKA: OKF: Meguntam. ORFK1: Iskola. ORFK2: Igazából csak ki akartam próbálni más ágait a szervernek, más frakciók után nézni.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem volt még lehetőségem.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ahogyan írtam, nem voltam még.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nincs.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-4,5 óra kb.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4+ óra szerintem meglehet.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Balázsnak hívnak, 14 éves vagyok. Egerben élek, és lassan töltöm a 15-ik életévemet. Igazából sok elfoglaltságom van, ezek közé tartozik a PC-s játékok, de rengeteg sportot is űztem/űzök. Kis korom óta úszok, majd 6 évig vízilabdáztam versenyszerűen. Viszont különféle dolgok miatt sajnos ezt is abba kellett hagynom, majd a kézilabda mellett döntöttem. Ezt is űztem 2 évig de szintén abbahagytam. Nagyon kevés PC-s játék köt le, de ezek között van a See világa is. Ha jól emlékszem 2018-ban kezdtem el RP-ni eléggé eredménytelen módon. Viszont olyan 2020 eleje óta elkezdtem komolyan venni, majd elkezdtem játszani SeeMta LV-n. Ezen játszottam spanokkal, de ezt is abbahagytam. Ekkor jöttem át V2-re és azóta is csak ezen a szerveren játszok. Nem tudom, hogy miért de eléggé le tud kötni az RP. Igazából, hogy ne csak az RP-s pályafutásomról szóljon az egész ilyen "bemutatkozás", van egy Francia Bulldog kutyám, akivel rengeteget foglalkozom. Ha minden úgy megy ahogyan annak mennie kell, akkor ebben az évben leteszem a nyelvvizsgát, és matek illetve informatika irányában szeretnék elhelyezkedni. Mostanában eléggé sokat voltam fent a szerveren, és úgy gondolom ez a jövőben sem fog változni.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Igazából mivel egy családhoz tartozom, ők mondták, hogy jó, összetartó az SCCS közössége. Soha nem próbáltam még ehhez hasonló frakciót, és felkeltette a kíváncsiságomat, hogy milyen is lehet. Szeretnék új embereket megismerni, és végre egy számomra új frakció tagja lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszi, hogy végig olvastad a lapomat! Lehet kicsit hosszú lett a pár mondat magadról, de remélem nem lett annyira rossz.​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Robinson John

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.10.07. 19:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.