James Faraid-Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
James Faraid

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail,kivételezés.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/OVse4S6

Megjegyzés:
Elsősorban tudni kell,hogy GOV-ban Honvédelmi Miniszter vagyok,és a Katonaság főleadere vagyok.történt egy emberrablás kivezényeltem a Honvédeket, bent eligazítottam őket mit hogy csináljanak, erre Ruben berakott 300perces Jailbe , Nonrp indokkal.Érdekes az hogy ez nincs megírva sehol, és ezzel csak is én lettem szankcionálva.Másdorészt a két frakciónak semmi köze nincs egymáshoz, az hogy én a Honvédeket kikisérem és segítek nekik ott , ezért kaptam.Meg tudom miért kaptam a szankciót,mert Tücsök Bannolva lett és enyémlett az Army és neki ez sajnos szúrja a szemét!
 
  • Tetszik
Reactions: Nicolas

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Sajnos meg nem vagyok emlitve,viszont nem veletlen kap hasonlo pk-kat. Hozzam is Ts-en tobbszor is bejott hogy “szurrealis”amit csinaltunk stb stb. Ezt a jail osztast vegig hallgattam,mit ne mondjak,nevetseges a dolog. Szerverszabalyzatbam ilyen vagy ehhez hasonlo pontot nehezen talalok hiaban keresek.
 
R

Ruben

Számítottam az egészre, főleg ebből kiindulva.
Én eddig azt hittem barátok voltunk... Gyorsan változnak a dolgok.
A szankciód részéről pedig, csak annyit mondanék, hogy nem egyszer lettél figyelmeztetve (SA álltal is), afelől, hogy miniszterként nem járkálsz ki lövöldözésre. Te a dobozok tetején fegyverrel a hátadon dutyban feküdtél fej nélkül, továbbá a napi logodban is kiderült, hogy többször vetted elő a fegyvert az RP alatt. Faraid, sajnos nem ez volt az első eset. Amikor egyszer elmentetek járőrözni és szintén lövöldöztetek és felhoztam ezt a témát rámírtál TS-en, hogy maradjak csöndben. Tulajdonképpen még ott kevesebb közöd volt az esethez mint most. Illetve, feljött ez a téma is, hogy én Tücsököt bosszulom meg az AJ kiosztása végett. Vicc, @Bone kért fel az eset bírálására, mivel saját FK ügy lett volna.
Kérném a Panaszkönyv bírálása @Bence SzuperAdmin által történjen, mivel erősen érintett az esetben.
Várom a bírálást !
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Az hogy fegyvert vettem,elő semmi köze nincs hozzá elővettem persze a bekövetkezendő támadásoktól(ha rámlőnek) vissza lehet nézni a killogot,nem daráltam senkit meg se lőttem.
És amit most is elmondok,érdekes csak én kaptam érte szankciót,és a két dolognak köze nincs egymáshoz,Leaderük vagyok nehogymár ne menjek ki.

Bencére visszatérve hogy rám szólt , akkor nem voltam leader nem én irányítottam a tagokat! És tévedni emberi dolog,írásba nem lett adva, és az adott emberrabláson egyszer sem figyelmeztettél hanem egyből kaptam a 300 percet jailt.
U.i:Részemről nem mondom azt hogy nem vagyunk barátok,csak szerintem a mostani időben a mi társaságunkhoz való viszonyulásod változott meg.
 
  • Tetszik
Reactions: North

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Lehet hogy SA is szova tette neki,de Te mint ex army leader,pontosan tudnod kellene hogy mennyire ugyetlenek tudnak lenni a kezdol. Miniszter kent loni,szerintem van erre tobb pelda is. Illetolegesem szerintem az is irrealis volt hogy az altalad vezetett KNBSZ-bol valo tavozas CK-val vegzodott,akar egy illegalis szervezetben.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Sziasztok!
Én se vagyok meg említve a panaszban ám ott voltam amikor Tücsök jelezte feléd hogy ilyent nem lehet csinálni illetve Bence is mondta Neked. Akkor is ott voltam amikor jelezte Neked Ruben. Már helyből három ember és én is mondtam hogy nem kellene mert nem RP-s ám miután szóltunk is járőröztél tovább hogy te nem lősz csak vezetsz ez után megint lettél figyelmeztetve hogy nem lehet ilyet csinálni.
Miután mit ott hagytuk az FK és Tücsök bannolva lett ez után te úgy voltál vele hogy mehet hisz nem szol már senki, de mit látod szolnak. Nem tudom neked hol RP-s az hogy Miniszterként futkározol darára hisz egy miniszter nehezen pótolható személy és nem kockáztatja az életét mert fontosabb mit civilé vagy ha csak egy bankrablás vonatkoztatását nézzük.
Többszőri figyelmeztetés után is folyattad akkor nem csoda hogy meg kaptad a szankciót.




 
  • Tetszik
Reactions: West

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Csak eleg erdekes hogy a James van ennyire figyelve/lecseszve holott,tobb ember ugyan ezt csinalja es azok erdekes modon nincsenek cseszegetve. Nem erdekes? El kene ezen gondolkodni egy csoppet nem 300 perces adminjaillal szankcionalni. Illetve Ruben szerint minden szurealis illetve irrelalis ami nem ugy tortenik ahogy szerinte kene.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Felteszem többinél is volt jelezve és nem tudom hogy te honan veszed hogy más nincs "cseszegetve" hogy nonrpt követ el és szerintem ugyan ugy vanak masokis figyelmeztetve//teló
 

Nicolas

Zöldfülű
2019. 01. 10.
197
271
V4 karakter
Casper Folks
LV karakter
Casper Keenan
V2 karakter
Cali Folks
Akkor emlits meg itt legalabb 3 embert aki e miatt szsnkcionan reszesult
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Az meg hogy te ottvoltál amikor Bence mondta nekem érdekes mert ketten voltunk bent Bencével!És mégegyszer leirom Bence amikor ezt mondta akkor nem én irányítottam a tagokat!És sajnos nagyon igaz amit Nicolas mondd hogy ezért csak is én kaptam.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Azt mondtam hogy akkor voltam ott amikor Ruben szolt neked meg a tucsok meg amikor en azt kulon ki emeltem hogy bence is mondta mar neked.
Es legjobb tudomasom szerint nonrp ajlait napi szintent tobben is kapnak.
Ezert mas meg nem kapot de felteszem szoltak mar nakik is hogy nem kéne es ha igy folytatjak hogy igazabol valatrantanak es csinaljak tovabb akkor ok is meg kapjak az adod szankcitot(kat)//telo
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Nem volt senkinek szólva csak nekem! Tévedni emberi dolog írásba nem lett adva !
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Igy van de folyamatosan tévedni es szerintem ha pl szolsz adminnak hogy egy masig miniszter itt daral akkor biztosan meg kapja ugyan ugy a figyelmezteteseket mit te es a jailt is mit te az hogy rolad pontosan tudta ruben hogy miniszter vagy es meg lata a kill logot vagy valami ilyesmi nem tudodm a pontos storyt de most bevalatad hogy lett szolva akkor meg mi ertelme van a pknak meg mindenben kell elsonek leni volt elso dm jailis valahol elkel kezdeni//telo
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Laccek erről beszélek , egy embert nem hogy megöltem , meg sem lőttem senkit! Meg a két dolognak semmi köze nincs egymáshoz , nehogy már Katonaság Vezérezredesként ne menjek irányítani a tagjaimat. És Laccek ha ennyire belemegyünk , mutass már egy szerver szabályzati pontot hogy a Miniszter nem mehet ki Emberrablásra!
U.i:Ha nem is tudsz az egészről akkor mit szólsz bele? Semmi közöd hozzá.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Nonrp nincs pontosan meg fogalmazva annak minősül velemenyem szerint is es ezel hogy te egy leader vagy felesleges vedekezni mivel attol meg vanak alatad alo szemelyek akinek meg van a kepesiteseuk arra hogy levezesen egy ilyen szituációt pl kmz parancsnok
Az meg hogy nem lőtel az egy nagyon jo dolog de téged lelőttek vagy nem ?
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Mondom azt se tudod mi van miért szólsz bele?
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Tökéletes válasza csak igy tovább ?
És mivel tanusitom hogy Ruben többször is figyelmeztete és én is ja meg tücsök is (ez egy válasz egy kérdésre)
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok! Várlak titeket a holnapi nap folyamán TeamSpeak-en. Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.