James Dominick törzsőrmester áthelyezési kérelme | KR |

Yames

Újonc
2024. 06. 03.
16
7
V4 karakter
James Dominick
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
James Dominick Törzsőrmester

Állományban eltöltött idő
8 hét

Jelenlegi elsődleges alosztálya
-

Jelenlegi másodlagos alosztálya
Légirendészet.

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
Elsődleges -
Másodlagos - 1hét + 2 nap.

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
Készenléti rendőrség.

Áthelyezés indoklása
Számomra roppant egyszerű, miért is pont a készenléti rendőrség kötelékét céloztam meg, mint potenciális elsődleges alosztályt. Már mikor az akadémiára jelentkeztem, leginkább ezen alosztállyal szimpatizáltam. Szimpatikusak voltak a tagjai számomra mint külsőleg, mint pedig az interneten látott anyagokból leszűrt, mikénti feladatuk betöltése végett is. E-kép, mikor már az akadémiai padban ültem is, magamban rebesgettem a készenléti rendőrség lehetőségét, ámbár igen csak elbizonytalanodtam egy adott pillanatban, akkor a szívem vacillálni kezdett a CR. és a KR. között. Sokáig huza-vona volt bennem ezzel kapcsolatosan, ám-bár úgy éltem meg a dolgot, hogy bár egyszer élek, nem kötelességem hogy azonnal megtaláljam a helyem a világban, lehetőségeimhez mérten szeretnék választani, s most, önöknek hála, lehetőségem van csatlakozni a kötelékükbe, melyet teljes mértékben tiszteletben tartok. Remélem, amennyiben lehetőséget kapok, hogy helyt foglaljak soraikban, feltudom ismerni, hogy én szívemmel is önökhöz tartozok, ha már tudatomban érezni vélem. Nem csak önöknek, a lapot bírálóknak szeretnék bizonyítani, hanem önnön magamnak. Mert másoknak meg lehet felelni a szép, mézes szavakkal, vagy a szép tettekkel, de sajnos a belsős énemet csakis úgy tudom meggyőzni afelől, hogy tudok önöknél teljesíteni, sőt, hogy jól tudok önöknél teljesíteni, ha megpróbáltatások sorozatán mérem fel önerőmet. Vonz tehát mind az mi önök keze ügyébe tartozik, vonz a rendőrség, egy azon életvitele ha nevezhetem így, melyet a KR. képvisel, nem csak mint áthelyezésem indokát hagynám meg itt önök számára, hanem kérelmet, hogy karrierem egy olyan számomra még ismeretlen ágát fedezhessem fel, melynek építő kövei a készenléti rendőrség berkei képzik. Köszönöm, ha olvasták kérvényem, levelem, indoklásom. Minden jót kívánok!

lablec.png
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Nyimoka és LuisL