James Dominick törzsőrmester alosztályba való jelentkezési kérelme. [LRSZ]

Yames

Újonc
2024. 06. 03.
12
4
V4 karakter
James Dominick
athelyezi-kerelem.png

Teljes név, rendfokozat
James Dominick Törzsőrmester

Állományban eltöltött idő
7 hét

Jelenlegi elsődleges alosztálya
Nincs bejegyezhető adat

Jelenlegi másodlagos alosztálya
Nincs bejegyezhető adat

Eltöltött idő a jelenlegi elsődleges és másodlagos alosztályban
Elsődleges ≠
Másodlagos ≠

Alosztály ahová az áthelyezését kéri
LRSZ

Áthelyezés indoklása
Mióta az állomány tagja vagyok még független maradtam alosztályok tekintetében. Mindenképp jól megszerettem volna fontolni mely alosztály kötelékébe szeretnék csatlakozni. Sokat vaciláltam, végül a KRO-ba adtam le jelentkezésemet de sajnálattal értesültem, hogy meg telt a befogadó képességük. Emiatt ugyan csak nem kapkodtam el, alaposan fontolgattam várjak-e vagy sem míg hely szabadul. Ez idő alatt nagyon sok időt töltöttem ADAM egységet alkotva szemlélve a légi rendész kollegákat a magasban, akciókon való részvételüket mellyel akár a magasból támogatnak akár mesterlövészeik tekintete vetül ránk.
Talán épp ez az időszak kellett ahhoz, hogy rá eszméljek jobban vonz a levegő mint az aszfalt. Eme érdeklődésemre várva fontolgattam, ha van lehetőség bátorkodhatnék-e jelentkezésemet meghagyni önöknél, aztán láttam, hogy nyitott a lehetőség emiatt szeretnék is élni vele.
Remélem alkalmasnak találják a jelentkezésemet. Személy szerint én érzem önnön magamban a potenciált, hogy feladataimat a lehető legnagyobb precizitással vessem be úgy a levegőben ahogyan ezidáig a földön.

lablec.png