James Dominick őrmester jelentései | 07.08-07.14 |

Yames

Újonc
2024. 06. 03.
5
0
V4 karakter
James Dominick
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
James Dominick
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-110
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Nolen Bradley őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Patrick Hoffermann
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Nissan GT-R rsz.: DODIMO
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-.07.09
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § REMJ
56. § RUM
82.2 § IFBK
80.1 § ITBK
RSZT 4x
Az intézkedés részletes leírása:
07.09-én a délutáni órákban teljesítettem szolgálatot az A-110-es egység járőrvezetőjeként, társam az egységben Nolen Bradley őrmester volt.
Claybrooks tiszt által vezetett Sierra egységtől jött erősítés kérés, egy Nissan GT-R-re, többek között mi is reagáltunk az erősítésre, s be érve, csatlakoztunk az üldözési sorrendhez, bár pár utcányira véget is ért az üldözés. Ezt követően, körbe zártuk, majd intézkedés alá vontuk a célszemélyt, mindezt kényszerítő eszközeink segítségével, így bilincsben lett el szállítva Dillimore-i kapitányságra James Ronen illetve Temperance Clyburn METRO alosztályos kollegák által. Hárman kezdtük meg végül a kihallgatást. Nem én vezettem, de figyelemmel követtem végig. Ismertették jogait, ruházatával semmi gond sem volt, hisz azt már korábban át kutatták, végül pedig elkoboztak tőle kettő pisztolyt és egy nagyobb mennyiségű lőszert. A kihallgatás hamar elérkezett ahhoz a pontjához, mikor is szembesítették az ellene felhozott vádpontokkal, névlegesen Rendőr előli menekülés járművel, rendőr utasításainak megszegése, illegáli fegyver illetve lőszer birtoklás. Előbbi engedélyköteles. Illetve négyszeres rendőrrel szembeni tiszteletlenség, mindezt azért amit a kihallgatás során tanusított a kollegáimmal szemben. Ezt követően a cellához kísértük meg kezdődött a börtön büntetésének az adminisztrációja, utána pedig elfoglalhatta celláját.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
275.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
240 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Colt 45 1x
Glock 19 1x
9x19 mm lőszer. 214x
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Vezetői engedély. Egyéb tárgyak: Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
94.020$

Aláírás:
James Dominick
lablec.png
 

Yames

Újonc
2024. 06. 03.
5
0
V4 karakter
James Dominick
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
James Dominick
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-110
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Okimura Haruto Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Ronald Bryan
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 | AC-FH-63
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.09
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
IFAB
KAFB
HF
Az intézkedés részletes leírása:
07.09-én teljesítettem szolgálatot az Adam 110-es egységben, Haruto őrmesterrel. A késő délutáni órákban See city, LS részén azon belül annak is a belvárosában láttuk el általános rendőri feladatainkat. Épp az Alhamara Club-nál vontunk intézkedés alá egy személyt, igazoltatás céljából, hiszen a bulizó hely köztudottan vonzza maga köré a felettébb kétes alakokat. Hasonló képen volt ez most is. Igazoltatás során a csomagterében bukkantunk rá illegális tárgyakra névlegesen egy fegyver alkatrészre illetve egy ládára benne drogokkal. Ezt követően rövidesen őrizetbe vettük az urat, lefoglalva az említett tárgyakat. Azonnali hatállyal a főkapitányságra szállítottuk, ahol is a kettes kihallgatóban kezdtük meg a kihallgatását. Ismertettük a jogait, feltéve ezután pár kérdést a tárgyak eredetével kapcsolatban mire értelmes lejegyezhető választ sajnos nem kaptunk, eközben meg történt az úr ruházatának át vizsgálása ami tiszta volt. Ezt követően ismertettük a vádpontokkal mit elfogadott, így a cellához kísértük ahol meg történt a büntetés adminisztrálása aztán pedig elfoglalta a celláját.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
120.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
185 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Drog láda 1x
UZI felső rész 1x
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
35.000$

Aláírás:
James Dominick
lablec.png