James Delassy-Ethan

Krstf

Újonc
2023. 09. 05.
48
8
V4 karakter
James Delassy
LV karakter
Enrique Ortega
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! Büntetés: 30 büntetőpont. - justcody
5ec30f98dbaa3ef5532fc68426e41a0a.png


Panasztevő InGame neve:
James Delassy


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Sziasztok, mai nap folyamán felléptem a szerverre és elkezdtem ülni a tegnap kiosztott jailemat, amit unban fejében kaptam. Idő közben aztán én elmentem fürdeni és bekapcsolva hagytam a gépemet(mint ezt általában teszem mikor rövidebb időre állok fel a géptől), miközben én a fürdőszobában töltöttem az időt (kb 30p). Nemtudom mi okból kifolyólag, de a nevem fölött nem jelent meg az AFK felirat, ezáltal mikor Ethan odajött hozzám és kérdezni kezdte, hogy ott-e vagyok, nem tudtam válaszolni, mivel nem a gép előtt ültem. Eszembe se jutott egyébként AntiAFK-ot használni, ilyen módszert se nagyon ismerek amivel ezt lehet csinálni.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/hNHPjgWf


Megjegyzés:
Felőlem a gépemet is átnézhetitek, én azt is megengedem.
 

Ethan

Klaviatúra gyilkos
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
709
1 053
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Csao, logodban is látszik, hogy próbálkoztam veled beszélgetést kezdeményezni, sikertelenül.
Felkerestél, beszélgettünk TS-en, de ott sem sikerült semmilyen bizonyítékot elküldened felém. Érdekes módon a speceléstől kezdve, ütögetésen át 4-6 perc telt el, és egyszer sem reagáltál, miközben nem volt AFK a fejed felett.
A bíráló FőAdmin a ban megjegyzésben megtalálja a videót.