James de Luca jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlmaVagy0k

Újonc
2022. 01. 07.
17
0
21
V4 karakter
Anna Dante Hamilton
LV karakter
James De Luca

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: James
Középső név: De
Keresztnév: Luca
Születési hely és idő: Las Venturas hospital
Anyja leánykori neve: Charlotte de Chambeli

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612013272
E-mail cím: Brother'sHood@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: +
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Gyerekorom óta, rajongok a kocsikért, az autózásért, és minden féle témában érdekelnek a kocsik. És emellett, ha ezzel tudok segíteni a "civilek"-nek, hogy könnyebb legyen nekik eljutni A-ból B-be, akkor nekem ez a munka a tökéletes.

Miért pont önt vegyük fel?
Ember barát vagyok, szeretek az embereken segiteni, és ha munkámat végzem, akkor törekszek a legjobbat magamból nyújtani.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nekem a csapat munka azt jelenti, hogy legyen a társaság akár mekkora. Én próbálok a csapat javára tenni, és ha szükséges akkor a csapat szellemet is próbálom belevinni a dologba. Én eddig bármibe belekezdtem akkor azt sohasem egyedül, hanem vagy testvéreimmel, vagy próbáltam olyan embereket keresni, akikkel együtt megtudom találni az összhangot.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: +
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: +
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
https://imgur.com/k8bLrz2 ((Ui: Bocsi hogy Angolul van néhány dolog, és csak így tudtam Angliában megcsinálni, egybe van az önélet rajzzal.))

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Szilárd Milovecz

Hány éves vagy?
19

Hány játszott perced van?
https://imgur.com/m30mozb


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem nem voltam még.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
----------

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
10-es szint alatt, kb 1.5-millió vagyon.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4-5 órát

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: +
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Türelmes vagyok, segítőkész, csöndes, tisztelettudó

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Nincsen egy érdekes életem, de elmesélem ami eddig történt velem. Hát én Pécsett születtem 2002.07.17-én egy kórházban.Anyám nevelt egyedül egészen 5.-es koromig. Majd itt úgy döntöttem, hogy én átköltözök Apámékhoz Pécsre, és itt folytattam a tanulmányaimat. Ezután kb 2 évvel én elvesztettem édes anyámat egy betegség miatt. Ezek után ismerkedtem meg a számítógépekkel, és ezeknek az "elragadó" világával, ha nem játszok, akkor vagy dolgozok :D vagy éppen tesómmal "fedezzük" fell Angliát, mert lassan 3 éve Anliába élek, és dolgozok. Hobbijaim közé tartozik az autó építés, gépszerelés. A kosár/kézi labdát, de a focitis nagyon szeretem csak abban nem vagyok valami ügyes. Köszönöm ha elolvastad(tátok), nem tudtam nagyon sokk mindent írni, nem vagyok valami nagy "beszédű"


Aláírás: James De Luca







Kelt.: 2022.01.28]
 
Utoljára szerkesztve:

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

A lapod szerintem rendben van, viszont elég kevés perced van. Tudom, hogy 5000 a kötelező perc nálunk, de azért ez az 5500 nem annyira sok véleményem szerint.

Tartózkodom!
 

AlmaVagy0k

Újonc
2022. 01. 07.
17
0
21
V4 karakter
Anna Dante Hamilton
LV karakter
James De Luca
Szia!

A lapod szerintem rendben van, viszont elég kevés perced van. Tudom, hogy 5000 a kötelező perc nálunk, de azért ez az 5500 nem annyira sok véleményem szerint.

Tartózkodom!
Szia! Köszönöm, hogy elolvastad a lapomat! Nyilván itt nem mérvadó, de V3-mon(Sima) 40.000+ ezer percell hagytam ott a szervert, mert meguntam, hogy nincsen értéke a pénz-nek. (Nem mentegetés képpen)
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.02.01. 18:30
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem a legerősebb lap, viszont úgy döntöttünk, hogy adunk egy lehetőséget!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.