James Dawson jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlexLV

"I mean it"🐧
2019. 02. 16.
776
761
24
KSVRD
forum.see-game.com
V4 karakter
Eugen Freisler
LV karakter
Valentino Sean
V2 karakter
Raul Moya
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ James Dawson ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017.08.07-én regisztráltam az első karakteremet. Jelenleg 297 játszott perccel rendelkezem, de ennek megvan a maga kis története is. Amikor elkezdtem játszani a szerveren3 éve, akkor nagyon sokat voltam aktív. De mivel a számítógépem elromlott így volt egy nagyobb kihagyásom is, ami alatt elfelejtettem az összes adatomat. A második karakteremet, 2018.11.25.-én regisztráltam be, de nem volt erőm vissza szerezni azokat amiket eddig elértem, és itt is volt egy nagyobb kihagyásom időhiány miatt. ~

Hányas szintű vagy?
~ Sajnos 1-es szintű az új karakter, és időhiány miatt. Szintén tudok ezen is változtatni. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 17 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Még nem volt rá lehetőségem. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Tetszik a közösség, tudok csapatban dolgozni, megteszem azt amire megkérnek, terhelhető vagyok, gyorsan tanulok, jól kijövök az emberekkel. Nem a pénzért mennék a frakcióba, hanem az RP és a társaság miatt. Szeretnék többet tanulni mint RP, mint tapasztalat terén. Nem vagyok a feszültségkeltő fajta és nem is szokásom provokálni senkit. Megadom mindig a tiszteletet, meghallgatom mások tanácsait, és meg is fogadom azokat. A Frakciót magát tisztelem és az autószerelés is közel áll hozzám. Rendszeresen végezném a dolgomat és a követelményeket is teljesíteni tudom. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétfőn 2-3 óra(+/- 1 óra) a hét többi napján 1-2 óra, a suli miatt. Viszont hétvégén akár 5-6 órát is. (+/- 1 óra). Szünetekben 8-10 órákat is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ 3 év alatt még soha sem. A jelenlegi karakterem UCP-jét tudom elküldeni. Kép: https://imgur.com/Dl5VM6W ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ 3 év alatt még soha sem. A jelenlegi karakterem UCP-jét tudom elküldeni. Kép: https://imgur.com/kJ03uxT ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Hajdu Alex a becses nevem, Szabolcs megyében élek egy kisebb városban. Jelenleg 17 életévemet töltöm, és közgazdász szakmát tanulok. Rendszeresen sportolok, és Vitorlázóként tevékenykedem a mindennapi életben. Szabad időmben számítógépezek, és mozgok. Tudok csapatban dolgozni, bírom a kritikát, hamar kijövök az emberekkel, meghallgatom mások problémáit és segítek azokat megoldani. Tisztelem az embereket, és megadom nekik a kellő tiszteletet is. Szeretnék új kötelékeket kialakítani a frakción belül, és egy jó társaság tagja lenni. Rengeteg időt szeretnék a frakcióban eltölteni, és minél magasabb rangra törekedni. A Frakció szabályzatot elolvastam és tudomásul vettem. A játszott percem elég gyatra az igaz, de ezen tudok változtatni. Ahogy fent is megemlítettem a követelményeket ettől függetlenül tudom teljesíteni, és a játszott perceimen is tudok szépíteni. ~

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Felettébb érdekes ez az új karakter létrehozás, érdekes hogy mindenki elfelejti a régi accountját. Majd Koji eldönti.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.