James Danfi jelentkezése a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KunkliFeri

Újonc
2020. 04. 08.
12
2
V2 karakter
Michael Geroge
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~James Danfi ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017.12.30-án regisztráltam fel a szerverre, jelenleg 7000 játszott percel rendelkezem ~

Hanyas szintű vagy?
~ 12-es szintű vagyok~

Milyen idős vagy?
~ 15éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~Nem voltam ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem voltam ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném megismerni ezt a közösséget illetve ki szeretném próbálni magam szerelőként , ezek mellet Imádok az autókkal bármilyen mennyiségben foglalkozni ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5-6 óra,alkalmanként több is ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem ,nem voltam. https://imgur.com/a/b8BUkEB ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Jópárszol voltam viszon ehez hozzáfűzném hogy két és fél éve történt 1 darabon kívül midegyik és azóta nagyon sokat változtam a játék terén. https://imgur.com/a/12P5WPj ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kerekes Ferencnek hívnak,15 éves vagyok 8.osztályos átlag tanuló. Kedvenc játékom az mta azon belül is a v2 es szerver. szabadidőm nagy százalékát a számító gépezés teszi ki viszont nem hagyom hogy ez a családom ,a tanulmányi eredményem és a magánéletem rovására menjen.Maximalista vagyok és megpróbálom mindenből kihozni a legtöbbet .Emellett a próbálok minél több dolgot kipróbálni ,hogy fejlesszem a tapasztalataimat.Szeretek játékokon belül ismerkedni hátha megtalálom a hozzám legjobban illő játékostársat.Imádom az autókat(kisrészt ezért is jelentkezek ide) és éélvezem a sikert is viszont jól kezelem a kudarcokat is.Nagyvonalakban ennyi lennék én.Remélem elnyertem a tetszéseteket.~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.