James Danfi jelentkezése a Fix and Drive service-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KunkliFeri

Újonc
2020. 04. 08.
12
2
V2 karakter
Michael Geroge
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]


[/RIGHT]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Feri ~








Életkorod:



~ 15 ~








A játékon belüli szinted:



~ 14 ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~Igen AdminJail-el rendelkezem viszon ehez hozzáfűzném,hogy két és fél éve történt 1 darabon kívül midegyik és azóta nagyon sokat változtam a játék terén.A névváltásokra pedig már nem is emlékszem miért kértem . Névváltás:https://imgur.com/a/eIJU3M1 UCP:https://imgur.com/a/nyoPAtf ~ Bann:https://imgur.com/a/ypDj4Cv








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Rendelkezem vele és kimondottan sűrűn használom ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Igen rendelkezem ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Kerekes Ferencnek hívnak,15 éves vagyok 8.osztályos átlag tanuló. Kedvenc játékom az mta azon belül is a v2-es szerver. Szabadidőm nagy százalékát a számító gépezés teszi ki viszont nem hagyom hogy ez a családom ,a tanulmányi eredményem és a magánéletem rovására menjen.Maximalista vagyok és megpróbálom mindenből kihozni a legtöbbet .Emellett a próbálok minél több dolgot kipróbálni ,hogy fejlesszem a tapasztalataimat.Szeretek játékokon belül ismerkedni hátha megtalálom a hozzám legjobban illő játékostársat.Imádom az autókat(kisrészt ezért is jelentkezek ide) és élvezem a sikert is viszont jól kezelem a kudarcokat is.Negatívumnak annyit írnék ,hogy próbálok minél több embernek megfelelni emiatt sokszor elvesztem magam felett az irányítást mert mindent egyszerre próbálok csinálni de ez átlagban ritkán fordul elő.Nagyvonalakban ennyi lennék én.Remélem elnyertem a tetszéseteket. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ James Danfi ~








Anyja, apja neve:



~Sarah Preston,Antonio S Danfi ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~telefonszám:456526 seemail:Jdanfi@seemail.com ~








Büntetlen előítéletű?



~ Igen teljes mértékben ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~https://imgur.com/a/lllcDRd ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Még nincsen ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~Egy ilyen nagy csapatnál mint a Fix and Drive csapata a csapatmunkának és az összeműködésnek kell lennnie a munka alappilléreinek ,hogy az ott dolgozók akadásmentesen és folyamatosan tudjanak haladni a munkájukkal.~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~Csak ide járok mert itt vannak a legkezdvezőbb árak a városban. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ James Danfi vagyok 25 éves. Édesapám autószerlő volt és mióta az eszemet tudom megőlülök értük.Gyermekkoromban különc voltam,sosem hívtak játszani nem mentem iskola után sehova ,Apának segítettem autót szerelni.Az évek alatt úgy beletanultam a szakmába ,hogy szinte az egész falu elkezdte hozzám hordani a szerelésre váró autókat.Így élek már lassan 3 éve majd jött egy hirtelen ötletem ,hogy elkéne jönni a nagyvárosba szerencsét próbálni.Eddig kisseb munkákkal kerestem a napi kenyerem viszont most értem el odáig ,hogy már nagyon hiányzik az utó szerelés,úgy érzem ez a hivatásom pontosabban erre születtem. ~








Aláírás:

James Danfi




 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.