James D Corpse jelentkezése a Fix&Drive Service-hez![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolike

Újonc
2019. 04. 29.
26
3

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Cseke,17 éves vagyok jellenleg. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Körülbelül 2 éve,kissebb nagyobb kihagyásokkal,8981 percel rendelkezem.


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://kepkuldes.com/image/fnFYK2 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen,rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 5-6 órát! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Én egy Érdélyi srác vagyok,szabadidőmben szeretem elütni az időmet YouTubeon vagy SeeMTA V2 szerverén.Igazából nemnagyon vagyok aktív sportoló vagy nagyon fitt ember. Az érdeklődési köröm elég tágas,a japán autó tuning kultúrától egészen Paganini mungásságáig bármivel le tudnak kötni.Szeretek egy közösséghez tartozni,emberek közt lenni. Szeretek olyan dolgokat kipróbálni amiben még nem volt részem , természetesen ha valamibe belejövök akkor azzal sokáig eltudok szórakozni. Electro-mecanicát tanulok egy közeli városba,XI-I osztályt boldogítom ezzel.Ha van lehetőségem,próbálok új dolgokat megtanulni és elsajátítani. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ James D Corpse


Születési helye, ideje:

~ Los Santos korház,1987 DEC.30 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Mérnöki végzetség egyetemen. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Vonzanak az autók,illetve érdekel a mükődésük is,nagyon szeretném kipróbálni magam ilyen téren,illetve a legjobbaktól tanulni ebbe a témaágba.Megtanultam hogy kell egy csapatban dolgozni és hiszem magamról azt is,hogy helytálló vagyok!


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Engem James D Corpse-nak kívnak 33 éves vagyok,tapasztalt a szakkörben,rendelkezem emelt fokú egyetemi diplomával autó méröki szakkörben,az egyetem melett diplomamúnkám egy szerelő mühelynél zajlott,mint kivizsgáló! Az egyetem múlva elmentem külföldre dolgozni,ahol egy szerelőmühelybe dolgoztam,nagyon tetszett! Megtanúltam egy autószerelés alapjait,mi mivel van kapcsolatban. Hobby szinten a mai napig bütykölöm az utcámba lévő kocsikat,sikerrel,! A mult napokba láttam a hírdetést és így megragadtam az alkalmat és jellentekztem!

Aláírás:

James D Corpse

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.