James Cook jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aChef

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
230
140
V4 karakter
Sophie Alison
LV karakter
dylan.falcon
V2 karakter
Sophie Alison
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ James Cook ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 óta játszok. Volt egy nagyobb kihagyásom sajnos. Közel 40 ezer percem van a játékban. ~

Hányas szintű vagy?
~ 28 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam Orszosz maffia régebben még nem voltam beavatva de kiléptem nem tetszett.Még voltam OKF onnan is kiléptem szintén nem tetszett meg SCCS régen volt az is nem tudom mikor 2017 ha tippelnem kellene. Onnan sajnos kirúgtak mert nem figyeltem egyszer gyors sáv és sajnos a rendes sávost engedtem be. Ha esetleg fel vennék véve nem lenne ilyen. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Már voltam régen az SCCS tagja. Nagyon tetszett és én szerintem nagyba tudnám segíteni az SCCS munkáját. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ TS3-al és mikrofonnal is rendelkezem ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 5-6 óra de néha 10. Hétvégén 8-10 de néha többet akár 14-16 ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Az UCP-men van egy bann de az jogtalan. Szóval egyből ub-ztak is. https://imgur.com/a/TPhTF96 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos igen. Elég sokszor. Még kezdő koromba volt az a sok ajail de van közöttük ic jail is stb. meg ma 1 mert el kellett mennem de majd a képből meg látjáto. De nem fordulna elő mostanába ajail oda figyelek már tapasztaltabb vagyok. https://imgur.com/a/7HTOFLR ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Forgó Patrik a nevem. Csongrádon élek és 14 éves vagyok. Nagyon szeretek MTA-ni ezek közül a SEE. SeeMTA v2 szerverrel kezdtem az rp szervereim(ebből is látszik azért van ennyi jailom) utánna jött a v3 majd az lv. Nagyon szerettem mind a 3-at de a v2 marad az örök itt keztem ezért is nagyon szeretem ezt a szerót. 2-3 éve rp-zek de rengeteg tapasztalatom van. Vissza térve IRL-re 8.-os vagyok. Piroskavárosi Általános Iskolába járok. Van 1 kutyusom és 1 macskám. Szabad időmbe MTA-zok. Szeretek focizni és általába ha nem gépezek a haverokkal bicikli-zünk valamerre. Ez lennék én röviden tömören
~
 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Az a gond, hogy annyi jailed van mint ahányas szintű vagy.. De majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.