James Collins jelentkezése a Las Venturas Taxi társasághoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

James Collins

Újonc
2019. 07. 07.
13
4
Karcag
LV karakter
James Collins
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Bence

Hány éves vagy?

16

Hány játszott perced van?

38997

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen voltam, de érdemes megfigyelni a dátumokat! (https://i.imgur.com/9wofSAu.png)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem voltam kitiltva sosem!

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem volt más nevem, mindig az alábbi néven voltam elérhető a szerveren!

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam frakcióban, régen dolgoztam a Las Ventnturas Taxi társaságnál kb 3x! Illetve anno a Roosevelt autó szerelő frakcióban is!

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem léptem ki egyikből sem, hanem frakció feloszlás miatt kikerültem/kikerültünk!

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Hát úgy mond olyan eget rengető dolgokat még nem értem el a szerveren, viszont amire büszke vagyok hogy egy jó pár autó tulajdonosa lehettem, illetve rendelkeztem kisebb nagyobb vagyonnal is!

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hát ez kissé változó a hétvége illetve a hétköznapoktól függően, mivel ugye még tanuló vagyok! Hétköznap naponta kb: 1-2 órát, és hétvégén pedig: 3-4 órát kb!

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, rendelkezem mindkettővel!

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Hát azt nem állítom hogy jobb vagyok mint a többi jelentkező mert szerintem ez kicsit nagyképű kijelentés szerintem! Viszont ettől függetlenül ami miatt érdemes lenne engem felvenni az az hogy, rendelkezem egy nagyon tisztelettudó intelligenciával ami úgy gondolom fontos ebben a frakcióban, és bírom a terhelést illetve a pörgést is! Szorgalmasnak ítélem meg magamat ha munkámat illeti, és törekszem a megfelelő munkavégzésre is! Mivel valamilyen szinten összefonódik a vendéglátással ez a munka folyamat, ezért kissé jobban, illetve könnyeben tudom végezni a munkámat mivel vendéglátósként tanulok!

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Dobrai Bence vagyok! Vezetéknevemből adódóan ismerőseim Dobrának szólítanak, de ezt mindenki válassza ki magának hogyan szeretne szólítani persze bizonyos keretek között! :p Karcagon élek, egy Jász-Nagykun-Szolnok megyei városban, ami nem a nagyságáról híres de nincs vele különösebb bajom! Tanuló vagyok ahogy említettem, Kisújszálláson tanulok egy Középiskolában Vendéglátó ágazatban azon belül pedig Pincérként! 16 éves vagyok, és hobbiaim közé tartozik elsőként a HORGÁSZAT amit nagyon szeretek és szinte az év összes napjában űzném! A második a hobbim amit már tényleg csak alkalmanként csinálok az pedig a foci, a focit általános iskolába 8 évig űztem iskolai szinten, és elég szép eredményeket is elértünk a csapattal pl.: Országos Diákolimpián 6. helyezettet! És akkor témához kapcsolódóan pedig rp szervereken kb 6 éve játszom kisebb - nagyobb kihagyásokkal! Seemta szervereken pedig már V2 óta játszom, azóta pedig nagy részt itt LV-n töltöm a játék időmet!





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

James Collins

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas, 1987.06.19

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Michelle Esperanza

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen érvényes okmánnyal, illetve jogosítvánnyal rendelkezem.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Azért szeretnék önökhöz jelentkezni hogy megtudjam mutatni azt hogy milyen erőfeszítéssel és hogy milyen komoly célokkal szeretnék jönni ehez a társasághoz! Azt is megszeretném mutatni hogy mennyire jól tudok csapatban együtt működni, és hogy újra feltudjam eleveníteni a régi emlékeimet a múltbeli munka végzésemről amit itt folytattam még régen!

Miért pont önt vegyük fel?

Azért mert úgy gondolom hogy rendelkezem a megfelelő tudással illetve intelligenciával, és komolysággal!

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka szerintem a legklasszabb dolog! Mivel nincs is szerintem annál jobb ha valamit egy jó közösséggel visztek végbe, és meg van utána az eredménye! A csapatmunka az amiben biztos hogy jó kedvel és ha kell megfelelő komolysággal, odatevéssel végzed a munkádat! Azért is jó ez az együttműködés hogy új ismerősökre és barátokra tehetünk szert ennek köszönhetően!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen betartom az elvárásokat, szabályzatot!

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen, elfogadom!

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Lassan már 15 éve vezetek szinte egy huzamban! Alkalmi munkákból adódóan sokszor rám hárult a vezetés, és ezért is mondhatom azt hogy a város különböző pontjait eléggé jól ismerem már! Korábbi munkáim szintén fontos melléklete volt a vezetés, és ebből adódóan eléggé kifinomultam vezetek, és persze rendelkezem a kellő reflexel és tudással is! Kommunikációs kézségem is elég jónak számít, érthetően tisztán, és artikulálva tudok beszélni még a pörgősebb percekben is! Próbálok az utas kedvében járni, rendesnek és figyelmesnek lenni hogy a lehető legjobb legyen neki ez a kis utazási idő! Próbálom belőni és fejből végig menni a lehető legrövidebb útvonalakon hogy ne égbe szárnyaló számlát nyomjak a vendég kezébe!

Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Születési és leánykori neve: James Collins

Édesanyja neve: Michelle Esperanza

Életkor: 33 éves

Születési helye, ideje: Las Venturas Korház, 1986.06.19

Beszélt nyelvek: Angol,Roma,Olasz,Latin

Munkahelye(i): Las Venturas Taxi, Roosevelt Autocare Center





Aláírás: James Collins

Kelt.: 2019.10.29
 
Utoljára szerkesztve:

Kornél

the memories haunt me.
Very Important Person
2019. 01. 09.
566
169
Szeged
LV karakter
raul esteban barrios
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Nixon Rooks/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: Szombat 16:00.
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Frakció tag lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.