James Byers taxi jelentkezése [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AAdam

Barangoló
2019. 01. 28.
81
121
Miskolc
V4 karakter
Martin Korlentino
LV karakter
Ayten Eris
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Ádám
Hány éves vagy?
16, januárban töltöm a 17-et.
Hány játszott perced van?
30450 a TGF írásának pillanatában
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen, voltam. https://imgur.com/a/dICQGyA
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, nem voltam. https://imgur.com/a/2G3CQ5j
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt. https://imgur.com/a/6TXTPM5
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Kimondottan F3-ban és teljes értékű frakcióban nem, NS szervezetben viszont voltam.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem hagytam ott a frakciót, csak egy topic alatti vita miatt zárolták.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Azokra, akik mai napig kitartóan folytatják velem az RP-t. Mellékesen elért játszott perc számomra, illetve eddig elért apróbb sikereimre.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2 - 4 óra, amiból a frakcióra 2 - 3 órát garantáltan tudnék szánni.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen, rendelkezem.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Már sikerült tagja lennem SeeMTA V2-n kétszer taxi frakciónak, két egymást követő nyár során, illetve a szerveren töltött időm nagyrészében is vezetek, ezért mindenképp egy olyan frakcióba jelentkeznék szívesen, ahol sokat tudok vezetni. Esetleg még azért, mert minden IC és OOC helyzetet megpróbálok a lehető legjobb módon megoldani.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Ahogy említettem, Ádámnak hívnak, 17. életévemet töltöm. 2015 óta játszok a SeeGameSystem szerverein, kezdve a V2-vel, majd áttérve a V3-ra, utána egy kis időre (V2 frakció) erejéig visszatértem V2-re. Ezalatt az idő alatt sikerült sok emberrel megismerkednek, kapcsolatokat kialakítani, amiből manapság csak-csak ha maradt valami, ezért is szeretnék egy kicsit új dologba belekezdeni, itt, V3 Las Venturason is. A szerverre már a nyitás napján sikerült feljutnom, és IC életemet elkezdeni. A közelmúltban sikerült pár hibát vétenem, aminek hála Jailt kaptam. Még személyszerint magammal kapcsolatban annyit tudnék így hozzáfúzni, hogy próbálok naponta 2-3 órát minimum aktív lenni a szerveren, bár ez a regisztráció idejéből, és a játszott percek számából lehet nem igazán látszik. Sikerült most olyan szinten elkülöníteni a játékokat és az OOC más fontos dologkat (legyen az tanulás, vagy akármi más.), hogy már tudok tartalmasan időt szakítani az MTA-ra is. Emellett hobbiként foglalkozok programozással (C;C#;Python;CSS;Java;Javascript;HTML5; stb.), illetve videóvágással, máramennyire időm azt engedi.



[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
James Byers
Jelentkező születési helye, ideje:
1983 Május 28.-án a Fort Carsoni korházban.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Monica Byers
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Eddigi munkáim is vezetéssel jártak, rengeteg kilométert tettem meg az áruszállítóknál, később a Las Venturas Bus társaságnál, illetve legutobbi munkahelyemnél a Las Venturas Post-nál
Miért pont önt vegyük fel?
Mert rengeteg vezetési tapasztalattal rendelkezek, minden konfliktust a lehető legnyugodtabb módon próbálok kezelni akár munkatársakkal, akár utasokkal.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
A csapat tagokat személyszerint még nem volt szerencsém megismerni, bár remélvén, hasonló indítatásból jelentkeztek. Illetve vonatkozik rájuk az imént említett jó konfliktuskezelés, és összetartó csapatmunka. Amint sikerül kapcsolatba kerülnöm a tagokkal, remélem hogy mindenképpen pozitív véleményem lesz mindergyikükről.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen, elfogadom.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen, elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
A nevem James Byers, azért jelentkezek a Las Venturas Taxihoz, mert mindenképp szeretném munkálataimat járművek közelében végezni. Több 10 ezer hátrahagyott kilométerrel, és jó munkáltatói papirokkal jelentkezek a Taxihoz. Itt is kamatoztatni szeretném eddig megtett kilométereimet, és megismerni újabb embereket. Illetve egy olyan közösségnek tagja lenni, amellyel kiváló kapcsolatokat lehet kiépíteni. Eddigi buszsofőri állásom alatt is helyt állt a jó problémamegoldó képességem, legyen az utasok, vagy akár kolegák szempontjából. Mindenképp próbálom a legjobban, legbiztonságosabban, és emellett legjobban elvégezni a rám bízott feladatot. Jól ismerem a várost, így a lehető legrövidebb idő alatt tudok kiérni, és/vagy a személyt elszállítani. A KRESZ kiváló ismeretével, és annak helyes alkalmazásával minden szabálysértés nélkül tudom munkámat teljesíteni.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Neve: James Byers
Anyja neve: Monica Byers
Apja neve: David Byers
Születési ideje: 1983. Május 28.
Születési helye: Fort Carson korház
Bejelentett lakcíme: Redsands West 12.

Aláírás: James Byers
Kelt.: 2019. szeptember 25.
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Jó lett, de remélem azóta a jail óta változtál emlékszek még erre.
 
  • Tetszik
Reactions: AAdam
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.